Podziel sie!

sinsay 49_99_resizedNa wiosnę prawdziwym must have jest mięta. W tym zjawiskowym, delikatnym i świeżym kolorze koniecznie trzeba coś mieć, a wybór jest duży - od butów przez spodnie - aż po żakiet czy sukienkę. Zobacz propozycje z różnych sklepów. 

Mięta już w ubiegłym sezonie próbowała się przebić przez inne trendy kolorystyczne. Jednak w tym sezonie ogarnęła niemal wszystko. Ten kolor można znaleźć praktycznie w każdej kolekcji i w każdym wydaniu. Zanim oszalejesz na jego punkcie, warto jednak przymierzyć i zobaczyć jak będzie wyglądał do Twojej twarzy i budowy. Jest kilka pułapek w tym kolorze, na które warto looknąć przed zakupem. Pierwsza tkwi w pastelowych odcieniach. Nie każda kobieta dobrze w nich wygląda. Opalona skóra prezentuje się pięknie, ale blade jednostki mogą wyglądać jak trup. Jeśli już zdecydujesz się na pastelowy odcień, a po zakupie stwierdzisz, że wyglądasz koszmarnie, nie łam się. Przełam stylizację innym mocniejszym kolorem. Pod żakiet wystarczy mocny top lub wyrazista apaszka.

Druga pułapka tkwi w trudnej sztuce doboru rzeczy. Do mięty nie wszystkie kolory pasują. Ładnie komponuje się z szarością, beżem i brzoskwinią. Pięknie też wygląda w połączeniu z bielą. Trzeba jednak uważać przy doborze, żeby nie wyglądać zbyt cukierkowo lub jarmarcznie. Bezpiecznie można sięgnąć po ciemny odcień mięty i złamać jasny pastel ciemniejszym.

Trzecia pułapka to zwiększanie gabarytów. Dla eksperymentu zmierz w sklepie dwie takie same rzeczy np. spodnie w kolorze ciemnym (granatowe lub czarne) i dla porównania miętowe. Zobaczysz ile centymentrów optycznie dodaje mięta! Zanim więc zaszalejesz, zastanów się czy chcesz chodzić z pupą 3 krotnie większą wizualnie.   

Czwrata pułapka to jakość ubrania, które kupujesz. Sprawdź czy inna koleżanka nie zostawiła na rzeczach podkładu, szminki lub innych zanieczyszczeń, które mogą się okazać po zakupie trudne do sprania. Na takim kolorze widać każde zaciągnięcie i każdą plamkę. Obejrzyj więc rzecz bardzo dokładnie przed zakupem.

Jeśli chcesz kupić coś miętowego, ale boisz się zaryzykować, postaw na dodatki! Apaszka, biżuteria lub sandałki mogą się okazać dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Co wiemy o dniu osób samotnych? Czy jest szary i smutny, a może pogodny i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...