Podziel sie!

Kolekcja Monnari na wiosnę 2011 powstała w nowoczesnym duchu przywodzącym na myśl kumulację doznań wizualnych, które ujawniają się w charakterystycznych drukach i intensywnych kolorach. Pierwsze zetknięcie z drukami budzi wrażenie abstrakcyjnych obrazów, które naśladują uchwyconą w ruchu wiązkę światła. Kolory wzbierają na sile, stają się intensywne by za chwilę delikatnie się wyciszyć. W tym sezonie inspiracją są odcienie oliwki, musztardy, szlachetny granat, pomarańcz. Barwami wyciszającymi jest gama beży i bieli, które nawiązując do klasyki spajają całość kolekcji.

Kolor podkreśla dynamikę sylwetki, a szlachetne tkaniny nadają jej kobiecej zmysłowości. W sezonie lato 2011 tkaniny zyskują jeszcze większą, niż to było dotychczas, subtelność, lekkość i delikatność . Na szczególną uwagę zasługują jedwabie o miękkim, aksamitnym wykończeniu (satyny, szyfony i tkaniny z połyskującym wykończeniem hi-tech). Odrobinę nostalgii wprowadzają „odkurzone" babcine koronki. Swobodne formy tunik, zwiewnych spódnic i sukienek są nową definicją letniej elegancji. Dopełnieniem ubiorów jest bogata kolekcja futurystycznej biżuterii w rozmiarze XXL.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W sklepach nadchodzi jesień. Choć na zewnątrz mamy prawdziwe lato, warto...
Nowa, wiosenno-letnia kolekcja HOUSE nawiązuje do różnych epok i trendów w...
Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz...
Rozgrzana słońcem wyspa o dziesiątkach odcieni, Fuerteventura - to właśnie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.