Podziel sie!

11Znalezienie oryginalnej nazwy dla tworzonej marki to nie lada wyzwanie dla jej twórców, o czym wiedzą Ci, którzy doświadczyli takiego procesu. Z tym problemem zmierzyła się też projektantka oryginalnej odzieży dziecięcej, która w ostatnich miesiącach pozyskuje coraz szersze kręgi wielbicielek, nie tylko wśród najmłodszych fashionistek. Vippi, bo o tej marce mowa, jak się okazało, to VIP ( bardzo ważna osoba), tyle że mały.

Podczas pokazu najnowszej kolekcji, która odbyła się w ostatni czwartek w salonie marki w jednym z centrów handlowych w Warszawie, jego goście mogli podziwiać małe i duże modelki na czerwonym dywanie ( w roli modelek także znane i lubiane aktorki: Olivia Angerstein i Joanna Sydor), z gracją i dowcipem prezentujące barwne modele, które bardzo wyróżniają się na polskim rynku odzieżowym .

Marka tworzy ubrania dla dziewczynek i dla kobiet, stąd też pokaz z zainteresowaniem obejrzały znane mamy: Anna Gzyra , Jadwiga Gryn i Sylwia Arnesen. I choć nie wszystkie mają córki, to kolekcję jednym głosem oceniły jako bardzo ciekawą. Pozostali też byli zachwyceni.

www.vippidesign.com

www.facebook.vippi.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W ostatni piątek wakacji goście Portu Łódź będą mieli okazję wziąć udział...
Zabawy – te w ogrodach i parkach, w domach, salach i na korytarzach. By...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.