Podziel sie!

Eufora_Kemon_"Euphoria" to kolejna odsłona kolekcji The Italian Touch. Styliści fryzjerskiej marki KEMON zawarli w niej sporą dawkę życiowego optymizmu i kobiecej zmysłowości, wskazując jednocześnie na potrzebę ochrony środowiska naturalnego.

Kolor włosów w „Euphorii" przechodzi od ciemnego do średniego blond, wplatając naturalne odcienie, które niczym rozjaśnione promieniami słońca, nadają fryzurze radości i świeżości. Kształty charakteryzuje prostota, ale i liczne niespodziewane efekty osiągane za pomocą warkoczy, frisé i asymetrycznych fryzur.

Do stylizacji modelek posłużyły produkty proste, przyjazne środowisku naturalnemu. Zdjęcia do sesji wykonane zostały na tle malowniczych włoskich krajobrazów – wsi, zabytków i plaży. To właśnie w owej prostocie i bliskości natury przejawia się radość życia bijąca z nowej kolekcji KEMON.

Latem możesz nosić lekkie stylizacje i fryzury czesane wiatrem. Pamiętaj jednak o właściwej ochronie przed promieniami UVA i UVB, które mogą niszczyć włosy. Kąpiele w słonej, morskiej wodzie też wymagają inwestycji w pielęgnację włosów. Ciesz się latem pięknymi wlosami i zobacz najnowsze propozycje stylistów marki Kemon.

Euphoria – The Italian Touch
HAIR: A. Labriola, R. Rosini, P.Baltieri , L. Martini
PHOTO: Amedeo M. Turello
HAIR PRODUCTS: Kemon

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Stało się tradycją, że jedna z najlepszych projektantek mody męskiej w...
O tym, że w tym sezonie stawiamy na kolor karmelowy piszą wszyscy znawcy...
Typ Królewny Śnieżki, czyli bardzo jasna cera, ciemna oprawa oczu, ciemne...
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.