Podziel sie!

six8Stylowa czapka i rękawiczki to czasem więcej, niż sam płaszcz. Warto skusić się na ciepłe zakupy, bo już niebawem nadejdzie sroga i mroźna zima.

Temperatury coraz niższe więc bez odpowiednich akcesoriów nie warto ryzykować i wychodzić z domu. Marka SIX oferuje nam bardzo szeroki wybór, nakryć głowy, szali, kominów i rękawiczek. To już nie tylko ochrona przed zimnem, ale ważny element stylizacji. Grube sploty, ciepłe kolory , wesołe pompony i skandynawskie wzorki ożywią naszą garderobę i dodadzą jej charakteru. Futrzane czy kożuchowe wykończenia nie tylko grzeją, ale też nawiązują do aktualnych trendów. Wszystko to w przyjaznych dla naszych portfeli cenach, dlatego nie musisz decydować się tylko na jedną rzecz bo naprawdę jest w czym wybierać.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Upał daje się we znaki. Prognozy pogody nie pocieszają. Sierpień 2015 ma...
Szukasz kozaków i nic nie znalazłaś? Może tu znajdziesz...
Kamizelka kojarzy nam się zwykle z tą ratunkową lub kuloodporną. Tymczasem...
Choć wciąż mamy kalendarzową jesień, temperatura daje się we znaki. Warto...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...