Podziel sie!

Nessi czerwone butyCzerwone pantofelki - obiekt pożądania małej baletnicy w bajce o tym samym tytule, w finale doprowadzają ją do nieustającego tańca.

W czasie od powstania bajki do dziś zmienił się wygląd bucików, lecz ich magiczny czar pozostał, jak chęć ich posiadania, co w języku współczesnych fashionistek znaczy tyle, co must have. Zwłaszcza, że szaleństwa sylwestrowej nocy i karnawału przed nami, a czerwony został okrzyknięty wiodącym kolorem na ten czas. Marka Nessi w najnowszej kolekcji proponuje pantofelki w wersji open toe, na wysokim obcasie i stabilizującym plateu. Energetyczny odcień czerwieni pozwoli każdej z nas poczuć się wyjątkowo, magicznie i modnie.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Na pięknej Evie Longorii L'Oréal Paris proponuje klasykę dla każdego –...
Wysokie temperatury, których doświadczyliśmy w ostatnim tygodniu,...
Jak dobrze przygotować się na sezon jesienno-zimowy, by móc czerpać z...
Kiedy budzisz się każdego dnia, pragniesz żeby przejść przez poranny...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...