Podziel sie!

altTyp Królewny Śnieżki, czyli bardzo jasna cera, ciemna oprawa oczu, ciemne włosy to właśnie Pani Zima. To wyrazisty typ urody, który może sobie pozwolić na wiele stylizacji. W czym jej do twarzy?

 

Zimy można podzielić na dwa typy kolorystyczne. Pierwszy to typ Królewny Śnieżki - ma bardzo jasną, porcelanową skórę. Rzadko się rumieni i słabo opala. Typ południowych Zim ma odcień skóry oliwkowy, ale chłodny. Szybo się opala, ale na kolor oliwkowy. Włosy przeważnie u obu typów są kruczoczarne albo ciemne z odcieniem granatu lub popieli. Oczy charakteryzuje duży kontrast między tęczówką i gałką oczną. Tęczówka ma zdecydowany ciemny kolor od ciemnego brązu po błękitny. Pani Zima powinna postawić na zdecydowane, ciemne, a wręcz jaskrawe kolory. Idealnie pasują jej kontrasty typu czarny i biały. Pięknie wygląda w czerwieni, ostrej zieleni, intensywnym niebieskim. Dla niej przeznaczona jest śnieżna biel. Powinna unikać wszystkich ciepłych barw, czyli pomarańczowego, żółtego, rudawego i morelowego. Nie dla niej są też pastele! Jeśli brąz, to tylko gorzka czekolada lub złamany szarym kolor. Bordo, fuksja, ciemna butelkowa zieleń to kolory, w których Zimie do twarzy. Nie pasuje jej też styl romantyczny. Powinna postawić na wyrazistość i klasykę, aby nie przygasić swojej urody. Postaw na mocne, zdecydowane akcenty w biżuterii. Dla Ciebie właściwe są srebro, białe złoto i białe perły. Możesz też postawić na wyrazistą czarną biżuterię.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Miejski styl, wyrafinowane wykończenia i proste dodatki w palecie...
Spośród typów urody, najłatwiej rozpoznać właśnie jesień. Gładka i jasna...
Gładka, porcelanowa cera, popielaty odcień oczu i włosy o popielatym...
Dziś pierwszy z cyklu pakiet Must Have dla Was. Co królować będzie w tym...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...