Podziel sie!

logo big starPoczątki firmy Big Star Limited są ściśle związane z pojawieniem się marki na rynku polskim w roku 1990 na podstawie praw do dystrybucji na terenie Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Białorusi.

Rok później w ramach licencji rusza produkcja w Kaliszu (obecna siedziba firmy) dla zaspokojenia potrzeb na rynkach polskim i wschodnich. W roku 1993 powstaje polsko- szwajcarska spółka joint venture Big Star Limited, przekształcona po roku w Big Star Limited Polska, w której 2/3 stanowią polskie udziały.

W ciągu kolejnych dwunastu lat firma sukcesywnie rozwija sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Równocześnie zwiększa się udział polskiego kapitału w spółce, co w 2007 roku owocuje przejęciem

firmy w 100% przez polskich udziałowców- Bogdana Kaczmarka i Wiesława Kosterę. O silnej pozycji firmy świadczy znajomość i popularność marki, która jest najczęściej kupowaną marką jeansową

wśród Polaków. [źródło: Pentor RI 2010].

Big Star Limited dysponuje obecnie siecią ponad 250 sklepów w kraju i za granicą i wciąż konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży na rynkach europejskich (min. w Niemczech, Francji , na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Ukrainie, Białorusi i Finlandii). Konsekwentnie poszerza również zakres działań marketingowych umacniając pozycję marki jako nowoczesnej, oferującej różnorodne modele jeansów i gór, dopasowanych do potrzeb różnych wiekiem, stylem życia czy gustem

odbiorców. Swoboda wybierania i łączenia dowolnych elementów kolekcji, modne wzornictwo w połączeniu z dobrą jakością oraz komfort noszenia, dające pewność siebie i swobodę w każdej sytuacji to podstawowe wartości, którymi kieruje się firma tworząc kolejne modele i zdobywając tym samym coraz liczniejsze grono lojalnych klientów.

 

Marki Modowe

C&A

To jedna z najbardziej znanych w Europie i na świecie marek, a powstała w...

Baldowski

Firma istnieje od 1973 roku. Od tego czasu klienci otrzymują najwyższej...

KappAhl

Oferta firmy KappAhl przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet i...

Taranko

Taranko Sp. z o.o. to istniejąca od 1987 roku firma szyjąca ubrania dla...

Mohito

Oferta marki MOHITO skierowana jest do kobiet w wieku 25 - 35 lat,...

Tatuum

Marka TATUUM, obecna na rynku od ponad 10 lat, powstała z myślą o tych,...

Reserved

RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci...

BIG STAR LIMITED

Początki firmy Big Star Limited są ściśle związane z pojawieniem się marki...

Nessi

Nessi – najlepsza strona butów.

Bialcon

Pasja, niepowtarzalne wzornictwo,dbałość o detale oraz dobór materiałów...

Orsay

ORSAY to firma zlokalizowana w Willstätt (Niemcy), zajmująca się...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

11 lipca na stronie internetowej oraz profilu Galerii Jurajskiej na...
Panowie, zaczyna sie wiosna, czas ruszyć do sklepów po zakupy. Moda...
Wygląda na to, że dobra passa na ten kolor trwa! Od czasu kiedy Ania Rubik...
Dżinsy należą do tego rodzaju ubrań, które w swojej szafie należy mieć....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.