Podziel sie!

OrsayORSAY to firma zlokalizowana w Willstätt (Niemcy), zajmująca się projektowaniem i sprzedażą wysokiej jakości i korzystnej cenowo odzieży dla młodych, pewnych siebie kobiet. Od projektu, poprzez proces produkcji, aż po sprzedaż – ORSAY czuwa nad wszystkimi etapami prac, związanych z tworzeniem i dystrybucją swoich towarów.

Firma posiada 570 sklepów w 23 krajach: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Ukraina, Słowacja, Łotwa, Litwa, Rosja, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Turcja, Czarnogóra, Malta, Mołdawia, Kazachstan i Kosowo.

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie śródmieścia dużych miast bez sklepów ORSAY, zlokalizowanych przeważnie w uczęszczanych pasażach oraz centrach handlowych. Klientki w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a wkrótce także i w Polsce, mogą dokonywać zakupów wybranych produktów z aktualnej kolekcji nie tylko w sklepach ORSAY, lecz również w sklepie internetowym na stronie orsay.com.

Hasło „THANK GOD I'M A WOMAN" ma również wewnątrz firmy kluczowe znaczenie, gdyż przy 4.000 osób zatrudnionych w ORSAY odsetek kobiet jest bardzo wysoki. Wyższe stanowiska kierownicze zajmują w 30 procentach kobiety, natomiast stanowiska średniego szczebla nawet ponad 60 procent.

Od połowy września 2010 kierownictwo firmy ORSAY objął Matthias Klein, doświadczony ekspert w dziedzinie mody. Tym samym rozpoczął się nowy ważny etap w długiej, pełnej sukcesów historii ORSAY.

WARTOŚCI MARKI

ORSAY opracował katalog wartości marki, który kluczowymi hasłami – indywidualność, kobiecość i korzystna cena – wyraża jej wyjątkowość.

Indywidualność osiągamy, koncentrując się na osobistych wymaganiach naszych klientek. Aby umożliwić im ubiór adekwatny do osobowości, ORSAY proponuje w każdym sezonie nową kolekcję, podzieloną na różne grupy tematyczne. Tym samym każda klientka zawsze może znaleźć w ORSAY strój na każdą okazję.

Kobiecość na stałe związana jest z marką ORSAY. Nasza bogata paleta produktów skierowana jest, w odróżnieniu od licznych konkurentów, wyłącznie do kobiet, wyróżniając się tym samym na tle tendencji rynkowych. Każdy produkt ORSAY odzwierciedla tę tak ważną wartość, zinterpretowaną adekwatnie do panujących trendów.

Korzystna cena to optymalny stosunek ceny do produktu. Nasze klientki doceniają fakt, że mogą w ORSAY nabyć wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Obowiązuje bowiem reguła: ORSAY jest korzystny cenowo, jednakże nie tani, innymi słowy „niedrogi"!

 

Zobacz kolekcję Wiosna Lato 2011

Marki Modowe

C&A

To jedna z najbardziej znanych w Europie i na świecie marek, a powstała w...

Reserved

RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci...

Nessi

Nessi – najlepsza strona butów.

Mohito

Oferta marki MOHITO skierowana jest do kobiet w wieku 25 - 35 lat,...

BIG STAR LIMITED

Początki firmy Big Star Limited są ściśle związane z pojawieniem się marki...

Bialcon

Pasja, niepowtarzalne wzornictwo,dbałość o detale oraz dobór materiałów...

Tatuum

Marka TATUUM, obecna na rynku od ponad 10 lat, powstała z myślą o tych,...

Baldowski

Firma istnieje od 1973 roku. Od tego czasu klienci otrzymują najwyższej...

KappAhl

Oferta firmy KappAhl przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet i...

Orsay

ORSAY to firma zlokalizowana w Willstätt (Niemcy), zajmująca się...

Taranko

Taranko Sp. z o.o. to istniejąca od 1987 roku firma szyjąca ubrania dla...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Przemierzając w szybkim tempie ulice, czujesz jak z każdym krokiem...
Wciąż szukamy ciekawych propozycji na blogach modowych. Najciekawsze i...
Tegoroczne lato jest dosyć konsekwentne: słońce świeci mocno, a...
Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...