Podziel sie!

ada fijal_510pxStało się tradycją, że jedna z najlepszych projektantek mody męskiej w naszym kraju, co sezon prezentuje swoje propozycje podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

Monika Ptaszek ze swoją marką PtASZEK to pierwsze potwierdzone nazwisko 8. edycji polskiego tygodnia mody. Jej kolekcja na sezon wiosna/lato 2013 została okrzyknięta przez internautów najlepszą ze wszystkich pokazywanych podczas październikowej edycji FashionPhilosophy. W głosowaniu na oficjalnym profilu facebook Fashion Week Poland otrzymała ponad 4500 głosów.

Projektantka została zaproszona do udziału przez Radę Programową składającą się z przedstawicieli czołowych magazynów w naszym kraju. Jej kolekcje zawsze otrzymują bardzo dobre recenzje w Polsce i zagranicą. Jest jedną z niewielu projektantek, której propozycje ukazają się we włoskim Collezioni.

W ubraniach Moniki często można zobaczyć Macieja Rocka, Cezarego Harasimowicza, Wojciecha Mecfaldowskiego, zespół Dziewczyny, Adę Fijał  jak również jej największą fankę Grażynę Wolszczak.

„To będzie kolekcja inspirowana zimnym, wzburzonym norweskim morzem" – mówi Monika Ptaszek. „Dominować będą, czernie, granaty, szarości, wśród tkanin przeważają gotowane wełny, denim, tkaniny techniczne"

Projektantka zapowiada również wiosną kontynuację swojej linii basic PTASZEK SZport.

Czym zaskoczy nas tym razem PtASZEK dowiemy się między 17 a 21 kwietnia w Łodzi podczas 8. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Kolekcje projektantki dostępne są  w sprzedaży internetowej tylko i wyłącznie na http://www.shwrm.pl lub bezpośrednio w atelier ul. Marszałkowska 81 m 35 00-683 Warszawa

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Karnawał w pełni. Domówki, prywatki i spotkania są na porządku dziennym....
W maju Łódź stanie się bezdyskusyjną królową polskiej mody. Znani...
Rada Programowa OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy po długich i...
Rada Programowa FashionPhilosophy po długich i burzliwych obradach...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...