Podziel sie!

czowka nr_1Marka LA COCCO tworzona jest przez młoda zdolną projektantkę Iwonę Wawrzynów już od 2006 roku. Aktualna nowa kolekcja wiosna/lato 2013 adresowana jest do kobiet ciekawych, ambitnych otwartych i gotowych na zmiany.

Każda z Pań może znaleźć idealną kreację na każdą okazję: od nastrojowych modeli na elegancki, romantyczny wieczór, poprzez modne klubowe stylizacje aż po niedzielny obiad rodzinny. Stylizacje i projekty Iwony Wawrzynów pozwalają na użycie wielu ciekawych wzorów, tkanin idealnych na sezon Wiosna - Lato 2013.

Wśród licznych propozycji można znaleźć szeroką paletę barw od klasycznej czerni i bieli po modne w tym roku błękit, morelę i żółty. Sukienki kuszą przede wszystkim starannością kroju oraz wspaniałym wykonaniem. Największym atutem sukienek jest ich oryginalność. Drugiej takiej kreacji na jednej imprezie ze świecą szukać!

Zobacz kolekcję i wybierz coś dla siebie!

logo 72dpi.png_LA_COCCOLA COCCO

http://www.facebook.com/lacoccopl

Iwona Wawrzynów

048 693 548 582

www.lacocco.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jakie konsekwencje przynosi brak zimy? Co z przemysłem odzieżowym?
Tego lata sukienki stały się strojem niemal obowiązkowym. W kolekcji Top...
Moda i szeroko pojęty design, bo od samochodów aż po sztućce, jestem...
O tym, że w tym sezonie stawiamy na kolor karmelowy piszą wszyscy znawcy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.