Podziel sie!

DSC 4044Relacja z medialnej premiery kolekcji „Miejski szyk" marki obuwniczej Nessi.

Wybieg długi na 15 metrów, nietypowy, bo z transeptem, a na środku perkusja. „O co chodzi?" zadawali sobie pytanie goście, licznie przybyli na medialną premierę/pokaz kolekcji butów na jesień 2015/zima 2016 „ Miejski szyk", z udziałem Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, ambasadorki marki Nessi.

Chodzi o buty!!! O to, aby show był oryginalny, dynamiczny, pozwalający wyróżnić moment premiery spośród innych premier w sezonie. Koncepcja pokazu była gotowa kilka miesięcy temu, a we współpracy z jednym z najlepszych w Polsce choreografów, Jarkiem Szado nabrała jeszcze bardziej wyrazistego wymiaru. Tym sposobem na wybiegu znalazła się perkusja i....ku zachwytowi damskiej części pokazu perkusista Marcin Martinez Prążyński.

Na początku oficjalnej części wystąpiła Sabina Sago, charakterystycznym głosem wprawiając ponad 200 gości w dobry nastrój, potem na scenę wkroczyli brawurowi prowadzący: Paulina Drażba z portalu www.kimkim.pl oraz Jarek Szado, którzy odpytali Anię Samusionek na okoliczność wygody butów Nessi, zapowiedzieli pokaz butów Nessi, a potem było jak u mistrza suspensu: najpierw wybuch, a potem.......Modelki wystąpiły w obuwiu z najnowszej kolekcji, do której dobrano odzież marki Mint and Pepper, biżuterię Venis oraz zegarki Danish Design i nie było by w tym nic zaskakującego, gdyby nie perkusja, wybijająca żywo rytm muzyki towarzyszącej pokazowi.

DSC 3666Na wybiegu dwukrotnie pojawiła się Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, ambasadorka marki , w tym raz w koronie, którą oddała Paulinie Drażbie, na chwilę.

 

 

 

 

 

„Mistrzostwo świata" – takie były komentarze, a gratulacji i zachwytów było bez liku. I o to chodziło!!!

O fryzury modelek zadbała Fryzjernia Michalski, o makijaż Szkoła Dziewulskich.

 

 

 

 

 

 

 

Gośćmi pokazu byli m.in.: Anna Korcz, Joanna Kurowska, Małgorzata Pieczyńska, Olga Bończyk, Olga Borys, Anna Samusionek, Aleksandra Mikołajczyk, Agata Załęska ,Magda Stam, Ilona Felicjańska, Lidia Kopania, Magdalena Wójcik, Agnieszka Kałuża Wójcik, Dorota Czaja, Anna Jurksztowicz, Wiganna Papina, Katarzyna Pierścionek, Jadwiga Gryn oraz Rafał Maślak.

DSC 4085

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dumna jestem z siebie niebywale, bo upiekłam swoją pierwszą drożdżowa...
Nowa kolekcja Top Secret systematycznie pojawia się w sklepach. Dziś...
Na upalne dni najlepiej sprawdza się biel.
Środek sezonu, połowa wakacji, czyli pełnia lata! Relaks trwa w najlepsze,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...