Podziel sie!

Zuzanna Szamocka_Fashion Designer Awards to topowy polski konkurs dla młodych projektantów, którego pomysłodawczynią jest Joanna Sokołowska-Pronobis. Tegoroczna edycja właśnie trwa i jeszcze można się do niej zgłaszać. Najważniejsi w konkursie są młodzi ludzie, którzy dzięki swemu udziałowi zaczęli rozwijać się w tej branży. Sabrina Pilewicz, Piotr Drzał, Zuzanna Szamocka, Serafin Andrzejak to kilka nazwisk, które widać na modowej arenie. O nich warto więcej wiedzieć.

 Pierwszą edycję konkursu wygrała Sabrina Pilewicz. Od tamtej pory projektuje skórzane torebki. Każda z nich ma specjalną nazwę, która odzwierciedla styl, duszę i inspiracje projektantki np.: Corleone, Palermo, La Dolce Vita. Jej model małej "Asti" uwielbiają polskie celebrytki: Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska, Kasia Zielińska czy też tegoroczna jurorka FDA – Marta Żmuda- Trzebiatowska. Prowadzi swoje atelier a jej torebki można także zakupić online na www.sabrinapilewicz.com.Piotr Drza_-_foto._Krzysztof_Wyzynski_1Piotr Drzał był zwycięzcą 2. edycji FDA. Obecnie jest projektantem w SIMPLE. Projektuje także i pod swoim nazwiskiem. Kierunek jaki obrał to przede wszystkim moda męska. Prezentował kolekcje na Fashion Week w Polsce, Moda Lisboa w Lizbonie. Jego outfity można kupić na różnych platformach zakupowych Jego outfity można kupić na różnych platformach zakupowych takich jak showroom.pl lub umawiając się bezpośrednio z projektantem.


Zuzanna Szamocka_2
Zuzanna Szamocka – jej szczęśliwa 4. edycja była inspirowana Hollywood z lat 60-tych i 70-tych. Postawiła na modę damską - projekty mają charakterystyczne printy jej autorstwa. Pokazuje swoje kolekcje i sprzedaje je na targach Hush w Polsce, w berlińskim butiku Rauch inf Groen Slow Fashion. Kolekcje dostępne są także m.in. na:www.zuzannaszamocka.comczy teżwww.showroom.pl
Serafin Andrzejak_1Serafin Andrzejak był laureatem 5. edycji FDA. Jest doceniany w Polsce i zagranicą. Swoje rzeczy sprzedaje w kilku krajach. Jego domeną jest czerń ale ostatnimi czasy troszkę ją przełamuje kolorowymi dodatkami. Jego talentem interesują się media zagraniczne - napisał o nim brytyjski Vogue, Design Scene czy też wielu zagranicznych blogerów. Projektuje dla kobiet jak i mężczyzn. Jego outfity można kupić także w internecie np.: na www.notjustalabel.com, www.tobuer.uk.com czy też jego własnej stronie www.serafinandrzejak.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra JendrykaLaureatką 7. edycji została Ola Jendryka, zachwyciła jury przestrzenną formą i ciekawą fakturą tkaniny. Ola jest studentką ASP w Łodzi, otrzymała stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia artystyczne. Jedna z jej nagrodzonych realizacji została wykorzystana do realizacji w sesji zdjęciowej dla brytyjskiego HUF Magazine. Od konkursu minęło kilka miesięcy a Ola jest już po stażach w atelier Lidii Kality czy też u Mauro Gasperi.

"Wierzę, że pula nagród 8 edycji pomoże zacząć przygodę ze światem mody z mocniejszej pozycji. Oprócz wyjazdu na Premier Vision do Paryża, Whirlpool, Partner strategiczny konkursu, zaprasza laureatów do kampanii 6 -ty Zmysł Projektanta, dzięki czemu będą mogli poczuć się jak ambasadorzy całej akcji. To właśnie ich oczami będziemy opisywać świat mody i łączyć go ze światem najnowszych technologii. Ich nazwiska dostaną znaczące wsparcie promocyjne, co na starcie jest szalenie potrzebne" - mówi Joanna Sokołowska-Pronobis.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kochasz szpilki, ale nie umiesz w nich chodzić? Poznaj stiletto...
Kto na to wpadł? Gdzie szukać Cosmic ubrań?
Wciąż szukamy ciekawych propozycji na blogach modowych. Najciekawsze i...
Rada Programowa OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy po długich i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.