Podziel sie!

ZV667-04X-001Pastele to jedne z bardziej kobiecych kolorów. Wiosna 2021 to fiolet, cytryna, błękit, i brudny róż. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YG246-05X-001

 

Pastele są niezwykle kobiece, jednak nie każdemu pasują!

Najbardziej trafione są dla pań o urodzie typu zima. Niektóre wiosny też mogą skusić się na pastelowe barwy.  Najtrudniej zestawić pastelowy look dla pani jesień, która lubi ciepłe wyraziste kolory.

 

 

 

 

Jeśli w pastelach Ci nie do twarzy i uważasz, że wyglądasz zbyt cukierkowo, postaw na pastelowe spodnie, spódnice lub dodatki. Dostaniesz je w większości sieciówek np. ołówkowa cytrynowa spódnica Orsay będzie się świetnie prezentować z modną jeansową koszulą.

Warto postawić na pastelowe sweterki i płaszcze. pamiętajcie, że fajnie wyglądają zestawione z bielą. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W walce z tymi złośliwymi owadami może pomóc nowy, rewolucyjny środek....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.