Podziel sie!

pokaz_prady_jesien
Nowa kampania reklamowa Prady zdobywa fanów na całym świecie. Dynamiczny i spontaniczny teledysk promuje najnowsze trendy. Dominują pasy, kolorowe szale i ciekawe okulary przeciwsłoneczne. Zobacz film!

Wydawało się, że po ekscentrycznej sesji zdjęciowej promującej kolekcję na wiosnę/lato 2011, Miuccia Prada bardziej już nikogo nie zaskoczy. Fotograf, Steven Meisel podczas graficznej obróbki eksperymentował z perspektywą, zestawiał w całość ubrania z różnych ujęć w tle umieszczał zwierzęta (węże, niedziwiedzie, konie). Przewrotne hasło reklamowe „Real Fantasies" perfekcyjnie oddało charakter kampanii wyraźnie inspirowanej dziełami Modern Art.

Zaskoczenie okazało się jeszcze większe po obejrzeniu spotu promującego kolekcję. Dynamiczny i spontaniczny taniec modelek (w tym jednej Polki Zuzanny Bijoch) symbiotycznie połączony z muzyką wywołuje uśmiech na twarzy. Prezentowana kolekcja przytłacza ilością pasów na ubraniach i intensywnością kolorów. Całość doskonale dopełniają pomarańczowe, niebieskie, różowe a nawet pasiaste, czarno-białe futrzane szale i okulary przeciwsłoneczne, utrzymane w barokowym nurcie. Fryzury w stylu Marleny Dietrich, zaznaczone brązowym cieniem brwi i powieki pokryte perłowym, metalicznie połyskującym cieniem wieńczą prezentowane stylizacje. Kolekcja z pewnością sprzeda się świetnie, a kampanię reklamową Prady można zaliczyć do jednych z ciekawszych w tym sezonie.

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czy wiesz czego używasz? Produkty kosmetyczne w tubach zawierają...
Pogoda coraz częściej zachęca do długich spacerów – dlaczego więc nie...
Wszystkie lubimy wielką modę, a już zwłaszcza tęlansowaną przez...
Długo wyczekiwana wiosna rozpieszcza nas w tym roku iście letnią pogodą....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.