Podziel sie!

zien_renomaLubisz nietypową modę? A może zdarza ci się samej coś uszyć? Zaprojektuj sukienkę i wygraj warsztaty u Zienia!

Między 30 marca, a 1 kwietnia dla młodych projektantów oraz pasjonatek mody szykuje się nie lada gratka. W tych dniach w pasażu handlowym Renoma pojawi się jeden z najlepszych polskich projektantów - Maciej Zień. W ramach warsztatów Start!Fashion! będzie można nauczyć się krawieckiego fachu pod okiem profesjonalisty. Co musisz zrobić? Wystarczy, że przedstawisz projekt idealnej sukni. Na początek wysyłasz swoje zgłoszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wszyscy zarejestrowani użytkownicy zostaną poproszeni o narysowanie sukni wieczorowej. Będą na to mieli półtorej godziny. Rysowanie obędzie się w Renomie. Laureaci drugiego etapu konkursu będą mieli za zadanie uszycie zaprojektowanej przez siebie sukni. Wszelkie materiały i pomoce krawieckie będą dostępne na miejscu. Start 30 kwietnia o godzinie 16:00! Najlepsze projekty zostaną nagrodzone stażem lub pracą w Zień Atelier. Akcja organizowana jest z okazji drugich urodzin centrum. Konkurs zakończy się pokazem finałowych sukien już 2 kwietnia.

Będą to już drugie warsztaty z Maciejem Zieniem we Wrocławiu. Poprzednio wszyscy odwiedzający dom handlowy Renoma mieli okazję zdobyć praktykę w firmie Zień Home, a zadaniem konkursowym był projekt oryginalnego mebla. Nie możesz tego przegapić!

Aleksandra Chromik

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Publikacja Raportu Siemensa pt. „Dlaczego Polki nie robią badań...
Wszystkie mamy dobrze wiedzą, jak energochłonne bywają obowiązki rodzica....
Wczoraj wieczorem w warszawskim Hiltonie odbył się pokaz najnowszej...
Pojawiły się już  jesienne propozycje marki H&M w...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.