Podziel sie!

Sasha Pivarova nową twarzą ReservedPiękna modelka będzie twarzą Reserved podczas jesiennej kampanii "Beautiful Story". 

Dlaczego właśnie ona? Sasha jest czwartą modelką (obok Anny Jagodzińskiej, Magdaleny Frąckowiak i Karmen Pedaru), która opowie swoją historię w cyklu "Beautifil Story". Reserved wybierając bohaterów do swojej kampanii, kieruje się nie tylko popularnością modelek, ale również ich historią, która ma być inspiracją dla kobiet.

Wybór pada zawsze na osobowości silne, ciekawe świata, odważne w podejmowaniu decyzji, te które ciążką pracą i niesłabnącą wiarą odniosły sukces. Zatem "Beautiful Story" to opowieść o kobietach nie bojących się marzyć, pełnych determinacji, odnoszących sukcesy!

Dlaczego spośród tysiąca modelek wybór padła właśnie na Sashę? Bo mimo wielkiego sukcesu jest to kobieta taka jak ty i ja. Jeszcze kilka lat temu spacerowała ulicami Moskwy, a pasją pochłaniającą większość jej czasu nie była moda, a historia sztuki i malarstwo. Kiedy inne dziewczyny w jej wieku biegały po ulicach z portfoliami w ręce, ona sięgała po pędzel i przenosiła swoje fantazje na płótno. Modelką została przez przypadek. Jej obecny mąż podrzucił kiedyś kilka jej zdjęć agencji IMG. Długo nie musiała czekać na sukces. Jej kariera rozpoczęła się nagle i głośno. Została muzą Prady, reklamowała kosmetyki Armaniego, a jej twarz ukazała się kilkakrotnie na okładce "Vogue'a".

W "Beautiful Story" Sasha będzie namawiać kobiety bym pozowliły aby czasem ich życiem pokierował przypadek.

Wszystko to w pięknej scenerii paryskich ulic, widziane obiektywem Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

Marta Gadomska

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jeden z naszych wiernych czytelników zmaga się z egzaminem na prawo jazdy...
Kolekcja marki Bialcon Lato 2011 składa się z 6 podkolekcji. Każda z nich...
Marka LA COCCO tworzona jest przez młoda zdolną projektantkę Iwonę...
Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.