Podziel sie!

Sasha Pivarova nową twarzą ReservedPiękna modelka będzie twarzą Reserved podczas jesiennej kampanii "Beautiful Story". 

Dlaczego właśnie ona? Sasha jest czwartą modelką (obok Anny Jagodzińskiej, Magdaleny Frąckowiak i Karmen Pedaru), która opowie swoją historię w cyklu "Beautifil Story". Reserved wybierając bohaterów do swojej kampanii, kieruje się nie tylko popularnością modelek, ale również ich historią, która ma być inspiracją dla kobiet.

Wybór pada zawsze na osobowości silne, ciekawe świata, odważne w podejmowaniu decyzji, te które ciążką pracą i niesłabnącą wiarą odniosły sukces. Zatem "Beautiful Story" to opowieść o kobietach nie bojących się marzyć, pełnych determinacji, odnoszących sukcesy!

Dlaczego spośród tysiąca modelek wybór padła właśnie na Sashę? Bo mimo wielkiego sukcesu jest to kobieta taka jak ty i ja. Jeszcze kilka lat temu spacerowała ulicami Moskwy, a pasją pochłaniającą większość jej czasu nie była moda, a historia sztuki i malarstwo. Kiedy inne dziewczyny w jej wieku biegały po ulicach z portfoliami w ręce, ona sięgała po pędzel i przenosiła swoje fantazje na płótno. Modelką została przez przypadek. Jej obecny mąż podrzucił kiedyś kilka jej zdjęć agencji IMG. Długo nie musiała czekać na sukces. Jej kariera rozpoczęła się nagle i głośno. Została muzą Prady, reklamowała kosmetyki Armaniego, a jej twarz ukazała się kilkakrotnie na okładce "Vogue'a".

W "Beautiful Story" Sasha będzie namawiać kobiety bym pozowliły aby czasem ich życiem pokierował przypadek.

Wszystko to w pięknej scenerii paryskich ulic, widziane obiektywem Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

Marta Gadomska

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tangle Teezer jest profesjonalną szczotką do włosów nadającą się do...
Rozgrzana słońcem wyspa o dziesiątkach odcieni, Fuerteventura - to właśnie...
Wyrafinowana intelektualistka, elegancka urzędniczka czy po prostu...
Lubisz nietypową modę? A może zdarza ci się samej coś uszyć? Zaprojektuj...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...