Podziel sie!

Finał konkursu. Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą udział w tegorocznym finale prestiżowego konkursu The Look of the Year. W Łodzi trwa zgrupowanie dziewcząt, z Polski i Rosji, które ubiegają się o reprezentowanie tych krajów w światowej edycji The Look of The Year, już 10 września we Włoszech na Sycylii.

Uroczysty pokaz odbędzie się w najbliższy piątek. Wzdłuż ulicy Piotrkowskiej stanie 50 metrowy wybieg, na którym finalistki wystąpią już w roli modelek. Prezentowane będą m.in. ubrania z najnowszych kolekcji Top Secret, Troll i Drywash. Kandydatki oceni profesjonalne jury, w którym zasiądą znane postacie ze świata mody i mediów. Swoją faworytkę wyłonią też internauci.

Przed Finałem polskiej i rosyjskiej edycji w Łodzi. odbywa się tygodniowe. Zgrupowanie. Dziewczyny nie tylko ćwiczą i tylko przygtowują się do pokazu finałowego, również zwiedzają miasto. Top Secret zapewnił im niespodziankę , jaką był przejazdu luksusowym Hammerem. Prezentacja urodziwych finalistek na ulicach Łodzi wypadał znakomicie. Na meczu siatkówki w łódzkiej Manufakturze dziewczyny wystąpiły w strojach marki Drywash. Niewątpliwą atrakcją były tez zakupy w multibrandowym salonie Top Secret & Friends, gdzie kandydatki miały okazję dokonania specjalnych zakupów. Przekonały się, że kolekcje trzech marek uzupełniają się nawzajem i pozwalają dostosować strój do różnych potrzeb i funkcji. Zależnie od potrzeb i upodobań finalistki kupowały bardziej formalne sukienki do pracy z marki Top Secret , odpowiednie na czas wolny ubrania Trolla i stroje Drywash znakomite do uprawiania sportu i tańca. Wszystkie kolekcje adresowane do ludzi młodych, otwartych, aktywnych i nowoczesnych, skłonnych do czerpania przyjemności, stawiających na atrakcyjny wygląd, podobnie jak finalistki polskiej i rosyjskiej edycji konkursu The Look of The Year.

 

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Mascara, której kampania reklamowa opanowała ostatnio tv kusi hasłami...
Jakie będą trendy na sezon A/W 2013/2014? Reserved odsłania pierwsze...
Twarzą nowej kampanii Reserved została Anne Vyalitsyna. A co kryje w sobie...
Choć za oknami prawdziwa zima, to w sklepach Top Sectret pojawiła sie już...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...