Podziel sie!

Maria SharapovaKażdy z cenionych projektantów marzy, by rosyjska sportsmenka pokazała się poza boiskiem tenisowym właśnie w jego kreacjach. Tymczasem Maria stawia krok dalej, chcąc podzielić się inspiracjami i wspólnymi siłami stworzyć coś pięknego.

Cole Haan to marka powstała na początku dwudziestego wieku. Początkowo zajmowała się projektowaniem butów wyłącznie dla panów. Dziś proponuje nam o wiele więcej produktów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Współpraca z Marią Sharapovą rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy tenisistka stała się twarzą wiosennej kolekcji. Dwudziestego piątego sierpnia tego roku, w Nowym Jorku, sportsmenka prezentowała najnowszą kolekcję jesień 2011 stworzoną przez Cole Haan. W tym dniu odbyła się również zapowiedź najnowszych baletek, które projektowała wspólnie z domem mody. – Chcemy zrobić coś fajnego i specjalnego, coś, co jest inspirowane moją miłością do sportu i mody. – odpowiadała dziennikarzom zapytana o buty, których premiera odbędzie się ósmego września. Maria inspiruje się przede wszystkim uliczną modą. Uwielbia przyglądać się kobietom i podpatrywać, w jaki sposób noszą dodatki. Jak mówi, moda jest dla niej indywidualnością.

Kolekcja prezentowana kilka dni temu w Nowym Jorku składa się z samych akcesoriów. Przede wszystkim są to kozaki i torby. Duże, podręczne, ale również te przewieszane przez ramię, w większości bordowe, czarne, brązowe oraz kremowe. Buty na dość wysokim obcasie o zaokrąglonych czubkach. Krótkie botki lub, wręcz przeciwnie, oficerki do kolan przeważają u Cole Haan na jesień tego roku. Kolekcja raczej klasyczna, bez żadnych innowacji i szaleństwa. Jednak Maria Sharapova wspiera ją całą sobą. – Kocham krótkie buty w mojej garderobie. Już nie mogę się doczekać, kiedy założę parę botek od Cole Haan z szortami i jasnym płaszczem na chłodniejszą pogodę.

Cole Haan jest marką niedostępną w Polsce, ale akcesoria możemy zamówić w sklepie internetowym na oficjalnej stronie firmy. Ceny butów i torebek wahają się od 600 do 1000 złotych. Jeżeli mamy dość powtarzających się, ekskluzywnych sklepów w Polsce, jak najbardziej polecam nabyć coś z najnowszej kolekcji Cole Haan, aby nasz outfit stał się niepowtarzalny.

Dominika Czechowicz

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Sezon letni sprzyja wypiekom. Jak tu zrobić dobry deser, żeby się nie...
Rozgrzana słońcem wyspa o dziesiątkach odcieni, Fuerteventura - to właśnie...
Wszystkie lubimy wielką modę, a już zwłaszcza tęlansowaną przez...
Czy mamy do czynienia z nowym, okrutnym trendem?
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...