Podziel sie!

pokaz ZieniaWczoraj wieczorem w warszawskim Hiltonie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Kaleidoscope". Na pokazie pojawiła się prawdziwa elita towarzyska.

Na pokazie Zienia nie zabrakło gwiazd. W pierwszym rzędzie zasiadły m.in. Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka, Anna Samusionek, Joanna Przetakiewicz, Justyna Steczkowska, które bez wątpienia już wkrótce zobaczymy w najnowszych kreacjach Zienia. Nic w tym dziwnego - nowa kolekcja jest prawdziwą mieszanką elegancji i wyrafinowania. Każda z zaprezentowanych kreacji miała w sobie coś intrygującego - piękną koronkę, ciekawe rozcięcie, delikatną asymetrię. Zachwyciły m.in. długie suknie - proste bez specjalnych zdobień, w których widać jednak kunszt projektanta, a także połączenia skórzanego, krótkiego dołu z delikatną i zwiewną górą. Na wybiegu dominowały także ołówkowe spódnice, w których każda kobieta wygląda bardzo kobieco i elegancko.

A tak o najnowszej kolekcji wypowiada się sam Maciej Zień: "Kaleidoscope to kolekcja inspirowana zabawką moich siostrzeńców. Przy jej powstawaniu bawiłem się prostymi rzeczami, by uzyskać wielowymiarowy efekt. Kryształki, lustrzane odbicia w nadrukach, optyczne wyszczuplanie sylwetki przez ciekawe cięcia, kontrasty tkanin, czyli połączenie skóry z jedwabiem lub koronką to jej motywy przewodnie."

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Początek roku szkolnego już za pasem! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy...
Retro Marin, czyli marynarskie akcenty w kolekcji Top Secret.
Choć za oknami prawdziwa zima, to w sklepach Top Sectret pojawiła sie już...
Kto na to wpadł? Gdzie szukać Cosmic ubrań?
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.