Podziel sie!

cropp 2_89_99_510xChoć za oknem lato w pełni, wystrój w sklepach bardziej skłania się ku jesieni. Już dziś możesz wybrać najciekawsze propozycje na chłodniejsze wrześniowe dni.

Letnie ubrania w większości zajmują wieszaki z napisem "Wyprzedaż", a oko cieszą propozycje na tegoroczną jesień. Z pudrowych pasteli przechodzimy do ciepłych, jesiennych barw. Dominują ciepłe i chłodne melanżowe brązy, intensywne rudości, szarości, ale też czerwienie i fiolety. Do łask znowy wraca dzianina, z której będzie można nosić właściwie wszystko. Już dziś możesz bawić się kolorami i tworzyć oryginalne zestawy jesienne. Buszując w nowych kolekcjach pamiętaj, że jesień nie musi być nudna i mdła! Dodatek w postaci kolorowych akcentów i łączenie kolorów może się okazać prawdziwą zabawą z nutą odkryć. Zdecyduj się na przymiarkę różnych kolorów, a może znajdziesz nową barwę, która na dobre zagości w twojej szafie. Zobacz kilka ciekawych propozycji!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

„Mamo, boli mnie brzuszek..." – Tak zaczyna się większość wirusowych i...
Jesień to jedna z najpiękniejszych i najbardziej kolorowych pór roku....
Pod takim hasłem reklamowym marka obuwnicza Nessi promuje buty na sezon...
Twarzą kampanii RESERVED A/W 13-14 jest światowego formatu modelka Freja...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.