Podziel sie!

11 copyWciąż szukamy ciekawych propozycji na blogach modowych. Najciekawsze i najbardziej "hot" nagradzamy publikacją. Dziś ciekawe i nadal modne połączenie Joanny Szczepaniak.

Odcienie miętowego cały czas są na liście najmodniejszych kolorów w tym sezonie - pisze Joanna. W tej stylizacji wykorzystała połączenie zimnego odcienia mięty w połączeniu z bielą oraz czarnymi dodatkami. Całość ozdobiona jest srebrną, minimalistyczną biżuterią. Charakteru dodają stylizacji ciekawe faktury spodni oraz torebki, które przypominają wężowe motywy. Taka stylizacja zdaniem naszej redakcji sprawdzi się na początku roku szkolnego i akademickiego. Jest elegancka, ale oryginalna i lekka zarazem. Sezon jesień/zima 2013 zdominowały wzorzyste spodnie, co nie umknęło uwadze Joanny.

Więcej ciekawych inspiracji i nowinek modowych znajdziesz na www.musthavefashion.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Ladies Latino to jeden z nowatorskich rodzajów treningu, który łączy w...
Marzysz o stworzeniu idealnej szafy dla swojego malucha, ale brakuje ci...
Słodki sen, dzwonek do drzwi, nagłe przebudzenie, wyjście prosto z łóżka w...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.