Podziel sie!

BADURA 28__449_00_PLN_resizedZarówno na wybiegach, jak i w sklepach pojawiły się buty z futrem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd najmodniejszych fasonów.

 

Zimowe buty muszą mieć kilka cech. Po pierwsze, nie powinny przemakać. Pod rugie, powinny być odporne na zniszczenia spowodowane wilgocią, mrozem i śniegiem. Po trzecie, powinny mieć stabilną podeszwę, na której nie wywiniesz orła na lodzie. Wielu znanych producentów lubianych w Polsce marek ma swoje siedziby i swoich projektantów w miejscach, gdzie śnieg i mróz to rzadkość. Stąd jakość butów zimowych odstaje od polskich producentów lub fabryk obuwia niemieckich, czeskich czy rosyjskich. Dlatego przy zakupie butów na zimę musisz zwrócić szczególną uwagę na gatunek skóry, podeszwę i ocieplenie butów. Na szczęście z pomocą przychodzi moda. Modne są bowiem buty z kożuszkiem lub futerkiem. Zwróć uwagę na położenie futerka lub kożuszka. Im bliżej podeszwy, tym większy problem z utrzymaniem czystości takich butów. Jeśli chodzi o buty zimowe, to polecam szczególnie polskie i niemieckie marki. Zawsze przy wyborze kieruję się skórą - w mojej opinii najlepsza jest skóra licowa, lekko błyszcząca. Jest bardziej odporna na zawilgocenia, zniszczenia i sól. Oto kilka propozycji z aktualnych kolekcji. Nie wszystkie mi się podobają, ale pozostawiam ocenę Wam.

Danuta Studencka-Derkacz

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zastanawiałaś się kiedyś po czym można poznać, że związek długo nie...
To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym...
Wracają do łask buty z czubkami i lakierki. Zobacz najnowszą kolekcję...
Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.