Podziel sie!

parfois 1_39_90Po długim czasie niebytu, wróciły do łask i zdobyły salony oraz wybiego. Mowa o naszyjnikach kołnierzykach.

Złote, srebrne, czarne i białe. Często wysadzane cyrkoniami, brylancikami lub złotem. Wyglądają znakomicie do gładkich rzeczy. Naszyjnik w kształcie kołnierza potrafi z małej czarnej stworzyć wyjątkową kreację. Taki kołnierzyk podkreśla szyję, dlatego mogą sobie na niego pozwolić raczej właścicielki łabędziej i nieskazitelnej szyi. Mocno biżuteryjny kołnierzyk wystarczy, by podkreślić wyjściowy charakter kreacji. Nie musisz więc kombinować i szukać na siłę innych dodatków. Zobacz propozycje z naszych sieciówek i wybierz coś dla siebie. Z takim gadżetem będziesz królową mody!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Projekt „Pozytywka" zakładał wprowadzenie piętnastu tancerek - żywych...
Błyszczące, matowe, skórzane, jedwabne, cekinowe, wyszywane... kołnierzyki...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.