Podziel sie!

parfois 1_39_90Po długim czasie niebytu, wróciły do łask i zdobyły salony oraz wybiego. Mowa o naszyjnikach kołnierzykach.

Złote, srebrne, czarne i białe. Często wysadzane cyrkoniami, brylancikami lub złotem. Wyglądają znakomicie do gładkich rzeczy. Naszyjnik w kształcie kołnierza potrafi z małej czarnej stworzyć wyjątkową kreację. Taki kołnierzyk podkreśla szyję, dlatego mogą sobie na niego pozwolić raczej właścicielki łabędziej i nieskazitelnej szyi. Mocno biżuteryjny kołnierzyk wystarczy, by podkreślić wyjściowy charakter kreacji. Nie musisz więc kombinować i szukać na siłę innych dodatków. Zobacz propozycje z naszych sieciówek i wybierz coś dla siebie. Z takim gadżetem będziesz królową mody!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W pogoni za marką można stracić nie tylko pieniądze, ale czasem także...
Błyszczące, matowe, skórzane, jedwabne, cekinowe, wyszywane... kołnierzyki...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.