Podziel sie!

reserved 1_59_99_resizedWiatr, mróz i śnieg dewastują zdrowe i lśniące włosy, dlatego już dziś warto rozejrzeć się za oryginalnym nakryciem głowy.

Kapelusz to podstawa angielskiego wizytowego stroju. W tym sezonie kapelusze, berety, wełniane czapy są w modzie, dlatego warto wybrać wzór, który będzie dla nas twarzowy. Warto zastanowić się nad ciekawym kolorem. Przy doborze koloru zwróć uwagę na kolory innych dodatków oraz płaszcza i zimowych kurtek. Zwróć uwagę na przykrycie uszu. Nawet ładna, ale źle dopasowana czapka będzie prawdziwą zmorą w duży mróz. Warto kupić nakrycie głowy, które ma w składzie wełnę. Modny kapelusz może odciągnąć uwagę od zniszczonego płaszcza i być ciekawym akcentem, który doda każdej stylizacji charakteru. Zobacz najmodniejsze propozycje z tegorocznych kolekcji.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Choć za oknami prawdziwa zima, to w sklepach Top Sectret pojawiła sie już...
Latem zwykle stawiamy na kwiaty i kolory... a przecież to wcale nie jest...
Głowa i uszy to newralgiczne elementy, które narażone na duży chłod i...
Wiesz już jak rozpoznać swój kształt twarzy. Teraz poznaj ich rodzaje i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...