Podziel sie!

reserved 1_59_99_resizedWiatr, mróz i śnieg dewastują zdrowe i lśniące włosy, dlatego już dziś warto rozejrzeć się za oryginalnym nakryciem głowy.

Kapelusz to podstawa angielskiego wizytowego stroju. W tym sezonie kapelusze, berety, wełniane czapy są w modzie, dlatego warto wybrać wzór, który będzie dla nas twarzowy. Warto zastanowić się nad ciekawym kolorem. Przy doborze koloru zwróć uwagę na kolory innych dodatków oraz płaszcza i zimowych kurtek. Zwróć uwagę na przykrycie uszu. Nawet ładna, ale źle dopasowana czapka będzie prawdziwą zmorą w duży mróz. Warto kupić nakrycie głowy, które ma w składzie wełnę. Modny kapelusz może odciągnąć uwagę od zniszczonego płaszcza i być ciekawym akcentem, który doda każdej stylizacji charakteru. Zobacz najmodniejsze propozycje z tegorocznych kolekcji.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jako rodzic zdajesz sobie sprawę z tego, że kończą się wakacje i...
Choć wciąż mamy kalendarzową jesień, temperatura daje się we znaki. Warto...
To modne okrycie głowy zawojowało tej wiosny wszystkie salony. Nie wiesz...
Latem zwykle stawiamy na kwiaty i kolory... a przecież to wcale nie jest...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.