Podziel sie!

annapietadesign com.jpgOzdobna opaska do włosów może się okazać ciekawszym rozwiązaniem niż specjalna fryzura. To świetna propozycja dodająca smaku.

Dla osób, które mają krótkie włosy możliwości wieczorowych fryzur są ograniczone. Wśród długowłosych też istnieje duża grupa kobiet, która nie lubi koków oraz sztywnych fryzur opartych o lakier. Część z nas chce wyglądać oryginalnie ale z charakterem. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem są fascynatory i ozdobne opaski do włosów. Można je bardzo ładnie skomponować z wieczorową stylizacją i dodać charakteru.

W modzie są pióra, woale, kokardy i kwiaty. Ważne żebyś czuła się wyjątkowo ale lekko. Jeśli nie jesteś odważną tygrysicą salonów, lepiej postaw na stonowane klasyczne wzory, które nie będą stawiać cię w centrum uwagi. Takim przykładem są małe kokardki, drobne kwiaty czy cyrkonie. Jeśli nie boisz się i lubisz być pewna siebie, postaw na ciekawy design, który na pewno zostanie zapamiętany. Możesz sięgnąć po toczki, większe kokardy i kompozycje kwiatowe. Zwróć uwagę na kolor i dobieraj go nie tylko według klucza stylizacji ale także do koloru włosów. Staraj się by opaska była intrygująca ale nie przesadna. Nie chodzi o to żeby wyglądać śmiesznie i jak w przebraniu ale charakternie i ze smakiem. Zobacz propozycje z różnych sklepów i wybierz coś dla siebie. Najciekawsze propozycje znaleźliśmy na stronie annapieta.design.com oraz pakamera.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dobrze wiemy, że każdy ubiór ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.