Podziel sie!

59693 501130446590063_1342408913_nTuż przed Dniem Kobiet, bo 6-go marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolekcji „ Lady in the city" marki obuwniczej Nessi w showroomie Maven PR. Imprezę odwiedziło wielu cenionych stylistów i redaktorów.

Na evencie dopisali celebryci m.in. Agata Nizińska, Anna Bosak, Dorota Rojek i Olga Borys i przede wszystkim styliści pism modowych i lifestylowych, których zapraszono do wypożyczania modeli do sesji zdjęciowych. Wśród bardzo licznej kolekcji każdy znalazł coś dla siebie - od pięknych wysokich szpilek po wygodne i stylowe slippersy. Bogactwo fasonów i kolorów rozbudziło fantazję stylistów i już w głowach komponowali gotowe projekty. Nas urzekła stylistka Magdalena Iwańska. Zaproponowała nam kilka ciekawych rozwiązań stylowych i lekkich, w których buty Nessi odgrywały znaczącą rolę.

Nie zabrakło słodkości, dobrego wina i losowania atrakcyjnych nagród.

Partnerami eventu byli:

kaskadyczekolady.pl, mobilefashion.pl, Clarena, Peggy Sage, Provino, cottonballlights.pl.

Patronami medialnymi Busineswoman&Life oraz FRAPPÉ Magazine.

Fotografia: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Święto zakochanych ma tylu zwolenników co przeciwników, ale nie chodzi o...
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Przeglądając kolekcje butów na nadchodzący sezon odnoszę wrażenie, że...
Na sezon wiosenny marka Mango przygotowała jedną z najlepszych kolekcji...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...