Podziel sie!

20121216 NESSI_SHOT_4_0123Ile czasu, energii i nerwów zajmuje statystycznie kobiecie aktywnej zawodowo szukanie kluczy w torebce? Z naszych doświadczeń wynika, że o wiele za dużo.

Mimo rozwoju cywilizacji, udoskonalenia techniki i form komunikacji, nie było mądrego, który zmieściłby w jednym miejscu, to, co zazwyczaj absolutnie niezbędne, a co z syzyfową cierpliwością kobiety starają się zmieścić i utrzymać w należytym porządku ( czytaj: na swoim miejscu) w torebce. Jeśli mamy laptopa lub inne podobne narzędzie, zazwyczaj nosimy dwie torebki, z jednakowym skutkiem czyniąc w nich codzienny kipisz, przy okazji obciążając kręgosłup. I nie ma rady!

Otóż rada jest, a nazywa się dość egzotycznie, bo SUSHI, ale nie w kulinariach ratunek. Ukojenie w zmaganiu się z bałaganem w torebce (torebkach) przyniosą torby na laptopa, o wdzięcznej nazwie modnego ostatnio jedzenia z Dalekiego Wschodu, co sprawdziliśmy empirycznie.

20121216 NESSI_SHOT_2_0062Wiosenną kolekcję oryginalnych toreb na laptopa i notebooki SUSHI można określić: elegancka, ponadczasowa, kobieca! Pojawiły się w niej aktualne światowe trendy modowe, które z pewnością zachwycą zwolenniczki minimalistycznego stylu. Wysublimowana klasyczna prostota w połączeniu z oryginalnym wzorem i detalem. Dodatkowo Panie, które stale noszą ze sobą notebooki czy laptopy, o czym pisaliśmy powyżej, nie muszą już obciążać się dodatkową torbą, bo torby są dostosowane do dzisiejszego stylu życia i mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele niezbędnych mniejszych i większych damskich drobiazgów ( szminka, puder, perfumy, telefon) ,koniecznych do funkcjonowania. Naszym zdaniem kobiety praktyczne, nowoczesne i fashionistki zarazem muszą być SUSHI tej wiosny!.

Cała kolekcja toreb SUSHI : www.mobilefashion.pl,

Foto.: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut s.j.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zabieg już od bardzo dawna znany w Japonii, który kilka lat temu pojawił...
Poniedziałek, wczesny poranek. Po relaksującym weekendzie potrzeba...
Dodatki to podstawa dobrej stylizacji. Torebka to prawdziwa przyjaciółka...
Torba plażowa jest połową sukcesu relaksu na słońcu. Dobrze wybrany model...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...