Podziel sie!

20121216 NESSI_SHOT_4_0123Ile czasu, energii i nerwów zajmuje statystycznie kobiecie aktywnej zawodowo szukanie kluczy w torebce? Z naszych doświadczeń wynika, że o wiele za dużo.

Mimo rozwoju cywilizacji, udoskonalenia techniki i form komunikacji, nie było mądrego, który zmieściłby w jednym miejscu, to, co zazwyczaj absolutnie niezbędne, a co z syzyfową cierpliwością kobiety starają się zmieścić i utrzymać w należytym porządku ( czytaj: na swoim miejscu) w torebce. Jeśli mamy laptopa lub inne podobne narzędzie, zazwyczaj nosimy dwie torebki, z jednakowym skutkiem czyniąc w nich codzienny kipisz, przy okazji obciążając kręgosłup. I nie ma rady!

Otóż rada jest, a nazywa się dość egzotycznie, bo SUSHI, ale nie w kulinariach ratunek. Ukojenie w zmaganiu się z bałaganem w torebce (torebkach) przyniosą torby na laptopa, o wdzięcznej nazwie modnego ostatnio jedzenia z Dalekiego Wschodu, co sprawdziliśmy empirycznie.

20121216 NESSI_SHOT_2_0062Wiosenną kolekcję oryginalnych toreb na laptopa i notebooki SUSHI można określić: elegancka, ponadczasowa, kobieca! Pojawiły się w niej aktualne światowe trendy modowe, które z pewnością zachwycą zwolenniczki minimalistycznego stylu. Wysublimowana klasyczna prostota w połączeniu z oryginalnym wzorem i detalem. Dodatkowo Panie, które stale noszą ze sobą notebooki czy laptopy, o czym pisaliśmy powyżej, nie muszą już obciążać się dodatkową torbą, bo torby są dostosowane do dzisiejszego stylu życia i mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele niezbędnych mniejszych i większych damskich drobiazgów ( szminka, puder, perfumy, telefon) ,koniecznych do funkcjonowania. Naszym zdaniem kobiety praktyczne, nowoczesne i fashionistki zarazem muszą być SUSHI tej wiosny!.

Cała kolekcja toreb SUSHI : www.mobilefashion.pl,

Foto.: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut s.j.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Proces poszukiwania pracy jest niezwykle trudny, ale można sobie z nim...
Poniedziałek, wczesny poranek. Po relaksującym weekendzie potrzeba...
Dodatki to podstawa dobrej stylizacji. Torebka to prawdziwa przyjaciółka...
Torba plażowa jest połową sukcesu relaksu na słońcu. Dobrze wybrany model...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.