Podziel sie!

house 89_99_resizedLáska nebeská – w dosłownym tłumaczeniu z czeskiego znaczy „miłość niebiańska". Jednak większości z nas kojarzy się z kobietą ubraną na niebiesko. Błękit, kobalt, złamane i pastelowe odcienie niebieskiego to w tym sezonie prawdziwy hit.

Niebieski to kolor chłodny, jednak kojarzy nam się zdecydowanie ciepło. Jasne i błękitne niebo, morze, jezioro czy piękne oczy to tylko niektóre z pozytywnych skojarzeń jakie przychodzą nam na myśl, gdy widzimy kolor niebieski. Ciekawostką jest, że w wielu językach przez długi czas nie było osobnych słów na barwę zieloną i niebieską. Jedno jest pewne, jeśli chcesz wywołać piorunujące wrażenie, powinnaś zainwestować w niebieską sukienkę. W tym sezonie to prawdziwy hit. Odcieni niebieskiego jest tak dużo, że możesz dobrać właściwy dla swojego typu rody i taki, w którym dobrze się czujesz. Zobacz propozycje z kolekcji SS 2013 i wybierz coś dla siebie.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Sztyblety to prawdziwy szał sezonu. Widać to m.in. na warszawskich...
Dziś prezentujemy kolekcję wiosna/lato 2013 marki Orsay. Bogactwo kolorów...
Kino, kawiarnia, elegancka restauracja... A co, jeśli nasz partner...
Najnowsze propozycje polskiej marki odzieżowej Nife są już dostępne...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.