Podziel sie!

bialy sweter_510pxSierpień i wrzesień to kalendarzowe lato w Polsce, ale z pogodą bywa różnie. Poranki i wieczory bywają chłodniejsze. Na taki czas sprawdzi się idealnie super modny biały sweter. Dziś 14 propozycji z różnych sieciówek.

Biały sweterek ma wiele zalet. Jest uniwersalny, podkreśla pięknie opaloną skórę, dodaje charakteru i jest lekki. Można go założyć niemal do wszystkiego, a w połączeniu ze złotem i srebrem daje naprawdę powalający efekt. Nie każdej z nas pasuje klasyczna śnieżna biel, ale i o tym pomyśleli projektanci wczesnych jesiennych kolekcji. Do wyboru jest kość słoniowa, kremowy oraz przygaszona biel. Znajdziecie też propozycje łączone, czyli biały sweter z czarnymi lub złotymi przeszyciami lub aplikacjami.

Zwróć uwagę na splot!

Wiele z nas zachwyca się w swetrach pięknym splotem i aplikacjami wykonanymi metodą szydełkową. Trzea być jednak bardzo ostrożnym. Biały sweter z reguły doda nam kilku centymetrów. Gruby splot może nas dodatkowo powiększyć o 2 rozmiary! Jeśli jesteś szczupła lub masz znacznie szerszy dół sylwetki, taki sweter o grubym splocie będzie dla twojej figury zbawieniem. Pozwoli wyrównać proporcje i doda trochę centymetrów tam, gdzie ich brakuje. Jeśli nosisz większe rozmiary, unikaj grybych splotów i dużych aplikacji. Będziesz w nich wyglądać niekorzystnie. Ubierając taki sweter warto pomyślećo dodatkach: złotych lub srebrnych bransoletach lub brązowych dodatkach. To wygląda stylowo i modnie!

Zobaczcie propozycje z popularnych sieciówek i wybierzcie krój idealny dla siebie!

Judyta Kruk

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Marka Mohito, zainspirowana stylem największych gwiazd amerykańskiego kina...
Wyrafinowana intelektualistka, elegancka urzędniczka czy po prostu...
Jest coś takiego we wrześniowych porankach, że kobiety zaglądają do swych...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.