Podziel sie!

bialy sweter_510pxSierpień i wrzesień to kalendarzowe lato w Polsce, ale z pogodą bywa różnie. Poranki i wieczory bywają chłodniejsze. Na taki czas sprawdzi się idealnie super modny biały sweter. Dziś 14 propozycji z różnych sieciówek.

Biały sweterek ma wiele zalet. Jest uniwersalny, podkreśla pięknie opaloną skórę, dodaje charakteru i jest lekki. Można go założyć niemal do wszystkiego, a w połączeniu ze złotem i srebrem daje naprawdę powalający efekt. Nie każdej z nas pasuje klasyczna śnieżna biel, ale i o tym pomyśleli projektanci wczesnych jesiennych kolekcji. Do wyboru jest kość słoniowa, kremowy oraz przygaszona biel. Znajdziecie też propozycje łączone, czyli biały sweter z czarnymi lub złotymi przeszyciami lub aplikacjami.

Zwróć uwagę na splot!

Wiele z nas zachwyca się w swetrach pięknym splotem i aplikacjami wykonanymi metodą szydełkową. Trzea być jednak bardzo ostrożnym. Biały sweter z reguły doda nam kilku centymetrów. Gruby splot może nas dodatkowo powiększyć o 2 rozmiary! Jeśli jesteś szczupła lub masz znacznie szerszy dół sylwetki, taki sweter o grubym splocie będzie dla twojej figury zbawieniem. Pozwoli wyrównać proporcje i doda trochę centymetrów tam, gdzie ich brakuje. Jeśli nosisz większe rozmiary, unikaj grybych splotów i dużych aplikacji. Będziesz w nich wyglądać niekorzystnie. Ubierając taki sweter warto pomyślećo dodatkach: złotych lub srebrnych bransoletach lub brązowych dodatkach. To wygląda stylowo i modnie!

Zobaczcie propozycje z popularnych sieciówek i wybierzcie krój idealny dla siebie!

Judyta Kruk

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Z okazji wprowadzenia na rynek nowej marki, firma Apart zorganizowała w...
Są stylizacje które są ponadczasowe i właściwie obecne w każdym sezonie,...
Nowa kolekcja Top Secret systematycznie pojawia się w sklepach. Dziś...
Kolekcja wiosna - lato 2014 jest różnorodna kolorystycznie. Absolutnym...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.