Podziel sie!

Re Freja_2904_RGB_logo_510pxTwarzą kampanii RESERVED A/W 13-14 jest światowego formatu modelka Freja Beha Erichsen. Sesja zdjęciowa miała miejsce w okolicach Edynburga i odbywała się w lokacjach oddających klimat dwóch wiodących trendów.

Pierwszy z nich Premium Soldier to propozycja z linii Office. Nowoczesność i klasyka w jednym. Kobiecość i mocne akcesoria.

Zarówno modelka jak i miejsce zostały dobrane tak aby razem z kolekcją stworzyć jednolity, mocny charakter. Na miejsce sesji wybrany został wielowiekowy pałac należący do tradycyjnej, arystokratycznej szkockiej rodziny Tennant'ów (tych od słynnej w świecie mody Stelli Tennant!). Fotograf – Mateusz Stankiewicz w duecie z Freją Behą Erichsen oddali niepowtarzalny klimat zaklęty w murach pałacu i okolicznej przyrody, odwzorowując tym samym wizję projektantów Reserved.

image015Premium Soldier to trend militarny przejawiający się głównie w płaszczach i detalach ubrań w klasycznej i szlachetnej odsłonie. Widać w nim subtelne inspiracje mundurem wojskowym, takie jak usztywnione formy, złote guziki, aplikacje na ramionach, złote łańcuchy w wykończeniach swetrów i żakietów czy kontrastowe detale.

WILD LIFE

Freja Beha Erichsen wcieliła się dla RESERVED w dwie postaci: kobietę elegancką linii Office oraz casualową odsłonę marki w trendzie Wild Life.

Miejsce, które zostało wybrane na plan zdjęciowy trendu inspirowanego dziką naturą to rustykalne okolice Edynburga. Nietypowy wizerunek Freji, jej magnetyczne spojrzenie oraz owiana legendą osobowość doskonale zgrały się z wizją projektantów. Opatulające ciało strukturalne swetry łączone z gładką skórą czy lamparcie cętki zestawione z futrzanymi kamizelami i monochromatycznymi kratami to propozycja wpisująca się w najmodniejsze trendy nadchodzącej jesieni i zimy.

image016Na tle surowego piękna i dzikiej natury Szkocji modelka w stylizacjach przygotowanych przez szwedzką stylistkę Karin Smeds w oku fotografa Mateusza Stankiewicza stworzyły idealną całość. Trend Wild Life to propozycja od RESERVED, której nie można odrzucić.

LOKACJA: SZKOCJA

MODELKA: FREJA BEHA ERICHSEN

FOTOGRAF: MATEUSZ STANKIEWICZ

REŻYSER: MATEUSZ STANKIEWICZ

OPERATOR: MACIEJ RYTER

BACKSTAGE PHOTO I VIDEO: BART POGODA

STYLISTKA: KARIN SMEDS

MAKE-UP: WILSON

FRYZURY: ŁUKASZ PYCIOR

PRODUKCJA: WARSAW CREATIVES

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Co trzecia polska firma należy do kobiety. Jak sobie radzimy w...
Zanim udasz się na letnie wyprzedaże, lepiej zapoznaj się z nowymi...
Tegoroczne suknie karnawałowe muszą błyszczeć! Srebro, złoto i czarny to...
Jest coś takiego we wrześniowych porankach, że kobiety zaglądają do swych...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.