Podziel sie!

kemon_shapesDoskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy najnowszą kolekcję fryzur Andrzeja Kawuloka - stylisty i instruktora marki Kemon. Shapes to mocne i dynamiczne formy oraz ciekawa kolorystyka.

Andrzej Kawulok, znany stylista i instruktor włoskiej marki Kemon, znowu nas nie zawiódł. Tym razem zaprezentował najnowszą kolekcję fryzur na wiosnę-lato 2011. Nowa kolekcja SHAPES jest propozycją Andrzeja Kawuloka oraz fryzjerskiej marki KEMON na gruntowną zmianę własnego wizerunku tej wiosny. "Kolekcja SHAPES została stworzona z myślą zarówno o kobietach jak i mężczyznach, którzy oczekują od fryzur czegoś więcej niż tylko klasycznych kształtów" – mówi twórca kolekcji, Andrzej Kawulok. W kolekcji znajdziecie wyraziste kolory i asymetrie. Takiej fryzury nie da się nie zauważyć! Andrzej Kawulok to nietuzinkowa postać z Bielska - Białej. Gdybyś miała ochotęna taką zmianę, to znajdziesz go w "Atelier Fryzjerskim" w Bielsku-Białej, przy ul. Pod stokiem 16. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kobieta pełna sprzeczności. Raz melancholijna, raz drapieżna, innym razem...
"Euphoria" to kolejna odsłona kolekcji The Italian Touch. Styliści...
Długo wyczekiwane lato wreszcie zawitało w kalendarzu, a to oznacza, że...
Showtime. Pokaż się od innej strony!
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.