Podziel sie!

wrangler spodniePiękno, wygoda i funkcjonalność - taka będzie moda w najbliższych latach. Zobacz jakie funkcje może mieć odzież.

Po erze odzieży push up, z bawełną organiczną lub wyszczuplającej nadchodzi czas na modę pielęgnującą. Tak! To nie żart. W USA już można kupić jeansy, który pielęgnują i nawilżają skórę. Wśród nowości znajdziecie też bluzki, które mierzą puls, ciśnienie i temperaturę. Prawdziwym hitem mogą okazać się koszule, których nie trzeba prać przez 100 dni, bo same mają funkcję odświeżania. Czy takie wynalazki się przyjmą? Nie wszystkie, ale spodnie nawilżające Warangler wydają się być atrakcyjną ofertą na rynku. Kosztują 140 dolarów, a chętnych na takie pielędnujące jeansy nie brakuje. Dlaczego? Kobiety coraz częściej pracują od rana do wieczora i nie mają czasu, by o siebie zadbać. Stąd producenci wychodzą naprzeciw potrzebom. 

Nowoczesna odzież 

Przyszłość wydaje się należeć jednak do odzieży powiązanej nie tylko z pięknem i dbaniem o swoją kondycję fizyczną, ale przede wszystkim do mody, która pozwala nam przechować niezbędne sprzęty elektroniczne. Specjalne kieszenie na telefon komórkowy w torebkach od kilku lat są niezbędnym elementem, ale projektanci już myślą o płaszczach i kurtkach z klawiaturą telefonu, która umożliwi wysyłanie smsów i sprawdzanie maili bez wyciągania smartfona z kieszeni. Samo piękno to już dla większości z nas za mało! Coraz częściej zwracamy uwagę na przesłanie firmy odzieżowej, ekologiczną produkcję, trwałość, jakość i funkcje odzieży. To stawia zupełnie nowe wyzwania przed projektantami.   

Danuta Studencka-Derkacz

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W codziennym zgiełku czasami brakuje czasu na właściwą pielęgnację włosów....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.