Podziel sie!

lorus_smallW tym sezonie, w modzie, obok soczystych barw - pomarańczowego, zielonego czy niebieskiego – spotkać można delikatne beże, biel oraz róż. To właśnie dla wszystkich miłośniczek stonowanych kolorów, Lorus przygotował kolejne, zegarkowe nowości.

Delikatność zegarków podkreśla rząd kryształków na pierścieniu koperty ze stali szlachetnej. Dodatkowo, tarcza białego i różowego modelu, pokryta jest masą perłową. Szkiełko mineralne – odporne na zarysowania, oraz wodoszczelność 5 ATM nie pozwolą na szybkie zniszczenie eleganckiego dodatku.

Czarny zegarek RRS47SX9 na rynku jest dostępny już od zimy, ale różowy - RRS51SX9, beżowy - RRS46SX9 i biały - RRS49SX9 to wiosenne nowości. Dostępne są w cenie, kolejno: 170 zł, 189 zł, 199 zł, 189 zł.

Szczegółowa specyfikacja:

- koperta ze stali szlachetnej,
- szkło mineralne,
- pasek skórzany,
- kryształy na kopercie,
- zakończenie koronki wypełnione masą nawiązującą do koloru zegarka,
- w białym i różowym modelu tarcza pokryta jest masą perłową,
- wodoszczelność 5 ATM.

Więcej na www.loruswatches.pl.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dbam o higienę osobistą, regularnie odwiedzam kosmetyczkę, moja szuflada...
Kolekcje na wiosnę 2013 krzyczą kolorem. Buty i ubrania są wyraziste i...
Zanim wybierzesz się na polowanie z nowych kolekcji, zobacz co będzie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.