Podziel sie!

nessi-kom 5-male_510xPrzeglądając kolekcje butów na nadchodzący sezon odnoszę wrażenie, że sporo propozycji jest albo „do siedzenia", albo wyglądem odbiega od ogólnie przyjętego pojęcia butów, a bardziej przypomina urządzenie do chodzenia. Buty Nessi są inne.

Spodziewam się, że nasza codzienność jest nieco inna, niż codzienność Lady Gagi, miłośniczki butów, w których nie można chodzić, zatem wymaga innej obuwniczej oprawy. Szukałam, szukałam i znalazłam koturny.

Klasyczne, z kobiecymi detalami: kontrastową lamówką i modną kokardką, w kilku wersjach kolorystycznych. Idealne na każdą okazję, wygodne na nasze chodniki, stylowe, w zależności od „otoczenia", znośne dla portfela. Na wiosnę. Cena 222 zł

Zobacz kolekcję marki Nessi.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Każdej kobiecie można przypisać pewien kolorystyczny typ urody, analizując...
Cytat z przeboju zespołu Skaldowie zdaje się potwierdzać aurę za oknem....
Tuż przed Dniem Kobiet, bo 6-go marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w...
Lato tuż tuż, a ty nie masz jeszcze letniej garderoby? Zobacz co warto...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.