Podziel sie!

apart 3Specjalna, limitowana kolekcja biżuterii inspirowana wyjątkowym wydarzeniem, na które czeka cała Polska. Firma APART jako jedyna spośród firm jubilerskich w Polsce otrzymała licencję na wykorzystywanie zastrzeżonych znaków UEFA EURO 2012™, co jest ogromnym wyróżnieniem przyznawanym wyłącznie markom o najwyższej wiarygodności.

Przez ostatni rok w pracowniach APART powstawała jedyna w swoim rodzaju biżuteria dedykowana piłce nożnej: zawieszki charms z motywami UEFA EURO 2012™, modne bransoletki na sznurkach, breloki i oryginalne spinki do mankietów. Na potrzeby kolekcji przygotowany został także oficjalny licencjonowany zegarek UEFA EURO 2012™, zaprojektowany w APART, wyprodukowany przez uznaną marką Jacques Lemans.

Wszelkie pomysły i projekty były na bieżąco konsultowane z centralą UEFA oraz firmą Warner Bros, która została wybrana na światowego przedstawiciela licencyjnego Mistrzostw. Powstała kolekcja dedykowana jest Kibicom obojga płci, entuzjastom futbolu oraz wszystkim miłośnikom nietuzinkowych dodatków, którzy chcą poczuć ducha rozgrywek UEFA EURO 2012™.

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach APART na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Marzysz o wakacjach, ale na samą myśl o urlopie z rodzinką masz gęsią...
To, co najlepsze wciąż jeszcze przed nami. Historia Baume & Mercier...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...