Podziel sie!

apart 3Specjalna, limitowana kolekcja biżuterii inspirowana wyjątkowym wydarzeniem, na które czeka cała Polska. Firma APART jako jedyna spośród firm jubilerskich w Polsce otrzymała licencję na wykorzystywanie zastrzeżonych znaków UEFA EURO 2012™, co jest ogromnym wyróżnieniem przyznawanym wyłącznie markom o najwyższej wiarygodności.

Przez ostatni rok w pracowniach APART powstawała jedyna w swoim rodzaju biżuteria dedykowana piłce nożnej: zawieszki charms z motywami UEFA EURO 2012™, modne bransoletki na sznurkach, breloki i oryginalne spinki do mankietów. Na potrzeby kolekcji przygotowany został także oficjalny licencjonowany zegarek UEFA EURO 2012™, zaprojektowany w APART, wyprodukowany przez uznaną marką Jacques Lemans.

Wszelkie pomysły i projekty były na bieżąco konsultowane z centralą UEFA oraz firmą Warner Bros, która została wybrana na światowego przedstawiciela licencyjnego Mistrzostw. Powstała kolekcja dedykowana jest Kibicom obojga płci, entuzjastom futbolu oraz wszystkim miłośnikom nietuzinkowych dodatków, którzy chcą poczuć ducha rozgrywek UEFA EURO 2012™.

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach APART na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Idealny tusz do rzęs to wciąż dla wielu z nas produkt nie do znalezienia....
To, co najlepsze wciąż jeszcze przed nami. Historia Baume & Mercier...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.