Podziel sie!

front-rowscomPogoda w naszym klimacie bywa różna. Czasami przez połowę wakacji leje deszcz, a wakacyjna pogoda wraca we wrześniu. W co się ubrać na deszcz?

Są tacy, którzy kochają deszcz. Inni wiecznie narzekają. Bez względu na stosunek psychiczny do pogody trzeba się ubrać wygodnie i nieprzemakalne. Jeśli spotka cię prawdziwa ulewa, ucierpi na tym twoje zdrowie. Warto zatem zainwestować w stylowe kalosze i nieprzemakalne kurtki, które ochronią cię przed grypą. Najwięcej deszczu w Polsce spada w miesiącach letnich, dlatego kapryśna pogoda często psuje nam wakacje. Do podróżnej torby i na weekend warto więc zabrać garderobę, która przyda się w czasie deszczu.

Stylowe kalosze

Najbardziej stylowe kalosze kupisz w Skandynawii i Londynie. To obuwie numer 1 tamtejszych kobiet. Liczba wzorów i kolorów przyprawia tam o zawrót głowy. Można kupić kalosze wzorzyste i jednokolorowe. Długie i takie do kostki. Najciekawsze są te, które wyglądają na eleganckie i są stylizowane na skórzane oficerki. Polki ciągle jeszcze nie przekonały się do wygodnych i praktycznych kaloszy, choć od kilku lat coraz więcej z nas je zakłada.

Nieprzemakalna kurtka

Kurtka nieprzemakalna nie musi wcale wyglądać jak górska peleryna. Może być szykowna i sprawdzać się w warunkach miejskich. Zwróć uwagę na kaptur. Jego obecność jest niezbędna! Tkanina powinna chronić przed deszczem, ale nie musi śmierdzieć jak gumowy lub plastykowy wytwór z poprzedniej epoki. Postaw na kolor i raczej zrezygnuj z dodatkowych aplikacji. Przy gładkiej kurtce możesz postawić na wzorzyste kalosze. Przy wzorzystej kurtce zdecyduj się na jednokolorowe buty. Zobacz propozycje z polskich sklepów i wybierz coś dla siebie.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wyszorwałaś już wszystkie zakamarki mieszkania? Prezenty kupione, a...
Gumowe japonki na lekkiej piance to produkt niezbędny każdego lata....
Torba plażowa jest połową sukcesu relaksu na słońcu. Dobrze wybrany model...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...