Podziel sie!

kompozycja11Czas wakacji i urlopów w naturalny sposób wymusza na nas zakup butów, w których nasze stopy poczują się komfortowo, lekko i wygodnie. Sandały, bo o tym rodzaju obuwia mowa, powinny spełniać wszystkie powyższe kryteria. Idealnie, jeśli jeszcze pięknie eksponują stopę.

Często kilka zgrabnie zaprojektowanych paseczków potrafi uczynić cuda, co jest niezmiernie ważne, bo to właśnie w sandałach pokonujemy najwięcej kilometrów podczas urlopowych spacerów, długich wycieczek, w drodze na plażę lub choćby z hotelowego basenu do baru w zagranicznych kurortach.

Podczas tegorocznego lata modna jest sportowa elegancji, kolorowe modele z gumy oraz skórzana klasyka. Polecamy ostatnią kategorię, która sprawi, że nasze stopy nabiorą lekkości, będą oddychały, tym samym unikniemy tworzenia się bolesnych pęcherzy. Powszechnie wiadomo, że klasyka to domena marki obuwniczej Nessi, której kolekcja płaskich sandałów spełnia wszystkie wyżej opisane kryteria. Wybór modeli i kolorów jest duży, zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko udać się do sklepu.

http://nessi.com.pl/sklepy-nessi/

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czy mamy do czynienia z nowym, okrutnym trendem?
Płaskie sandały to absolutny hit wiosenno-letniego sezonu. To must-have...
Najlepszy na upały, uniwersalny i pasujący niemal do wszystkiego. Tylko u...
Baczność! Na mocy uzgodnień znanych projektantów, takich jak Michael Kors,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...