Podziel sie!

Danuta Studencka

Danuta Studencka-Derkacz - Doktor Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, absolwentka politologii i filozofii - komunikacji społecznej. Kocha zdobywać wiedzę, bez względu na dyscyplinę. Wielbicielka świata kobiecego, butów i książek. Dziennikarstwo jest jej życiową pasją. Szlifowała swoje umiejętności w "Gazecie Wyborczej" i wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej. Jej artykuły znajdziecie w wielu magazynach prasy specjalistycznej i kobiecej, a także informacyjnej. Jest redaktorem naczelnym Frappe Magazine. Nie boi się największych wyzwań. Potrafi być dyplomatą i wojownikiem w słusznej sprawie. Każdy klient jest dla niej wyjątkowy i każdego traktuje w sposób indywidualny. Współpracuje z dużymi koncernami, średnimi firmami, a także z małymi przedsiębiorcami. Jej celem jest kompleksowa obsługa klienta z korzyścią dla obu stron. Jest maniaczką książek o modzie, śledzi światowe pokazy największych projektantów.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.