Podziel sie!

MariposaMariposa & My Hair
Studio urody i stylizacji
ul. Kościuszki 23, 50-027 Wrocław
tel. 71 725 91 42
http://www.mariposa-wroclaw.com

 

 

 

 

Studio Mariposa & My Hair to stylowe miejsce, gdzie realizowane są wizje profesjonalnych stylistów. Perfekcyjna dbałość o każdy szczegół sprawia, że Mariposa jest jednym z najbardziej znanych i lubianych we Wrocławiu salonów. Nastrojowe wnętrze, zapach świeżo parzonej kawy oraz świetna kadra to najważniejsze z atututów tego miejsca.

Styliści:

  • Henryk Augustyniak,
  • Mateusz Siarka,
  • Barbara Henker,
  • Joanna Utzig,
  • Paweł Kosiński,
  • Radek Trembecki,
  • Mariusz Chmielnicki.

W swojej ofercie salon ma pełen zakres usług. Eksperci nie tylko doradzą Ci jak wspaniale podkreślić naturalną urodę, ale podpowiedzą Ci jak zadbać o strukturę i zdrowie Twoich włosów. W ofercie m.in. prostowanie keratynowe, keratynowa rekonstrukcja włosów i najmodniejsze trendy w koloryzacji.

 
 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Salony Fryzjerskie

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...