Podziel sie!

final daj wlosFundacja Rack'n Roll rozpoczęła akcję charytatywną na terenie całej Polski. Cel akcji jest bardzo szlachetny i przystąpiło do niej już wiele salonów fryzjerskich z całej Polski.

Włosy to jeden z najważniejszych atrybutów naszego wyglądu, choć zwykle nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo one dla nas znaczą.Utrata włosów zawsze niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie.Dotkliwie przekonują się o tym osoby będące w trakcie leczenia chemioterapią.Utrata włosów to skutek uboczny chemioterapii,który przeraża chorych najbardziej.W trakcie leczenia fatalne samopoczucie fizyczne łączy się ze słabą formą psychiczną.Fundacja Rak'n'Roll pokazuje, że również w trakcie leczenia chemioterapią warto dbać o swój wygląd zewnętrzny,gdyż poprawia to samopoczucie, a przede wszystkim motywuje do działania i dodaje dużo energii.Ładna, dobrze dobrana peruka,poprawiając wygląd, może zdecydowanie poprawić kondycję psychiczną i samopoczucie chorego.

Obecnie w Polsce z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane przez NFZ.W odpowiedzi na tę sytuację ruszyła akcja "Daj włos".Fundacja Rak'n'Roll angażuje zakłady fryzjerskie i osoby,które zmieniając fryzurę, chciałyby zrobić dobry uczynek.Przekazanie Fundacji ściętych włosów,pozwoli na zrobienie naturalnych peruk dla kobiet poddających się chemioterapii.Fundacja nawiązuje współpracę z salonami fryzjerskimi, które zbierać będą ścięte włosy i przekazywać je firmie, która produkuje peruki.W akcji może wziąć udział każdy, kto zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

Celem Fundacji jest zebranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować peruki dla potrzebujących je kobiet,dlatego do projektu może przyłączyć się każdy salon fryzjerski w każdym mieście w Polsce,który tylko zadeklaruje chęć współpracy.Do akcji przyłączył się już salon Jagi Hupało,znanej stylistki fryzur,kreatorki wizerunku,specjalistki w kwestii wyglądu i właścicielki salonu Jaga Hupało&Thomas Wolff Hair Studio.Fundacja współpracuje również z firmą Rokoko Hair Company,która będzie przygotowywać peruki.

Poniżej lista wybranych salonów, które biorą udziałw akcji:

SALON RÓŻ, ul. Wilcza 8, Warszawa

PIU SEMPRE STUDIO, ul. Łucka 20 lok 16, Warszawa

DENIQUE, ul. Sibeliusa 14, Warszawa

DENIQUE, CH ARKADIA, Al. Jana Pawła II 82, Warszawa

DENIQUE, CH BEMOWO, ul. Powstańców Śląskich 126, Warszawa

DENIQUE, CENTRUM KOSMETYKI MORSKIEJ, ul. Wrocławska 21a, Warszawa

DENIQUE, SALON PIĘKNOŚCI MOKOTÓW, Al. Niepodległości 92/98, Warszawa

DENIQUE, CH OKĘCIE, Al. Krakowska 61, Warszawa

DENIQUE, CH JANKI, Ul. Mszczonowska 3, Warszawa

DENIQUE, CH TARGÓWEK, Ul. Głębocka 15, Warszawa

DENIQUE, CH MAGNOLIA PARK, Ul. Legnicka 58, Wrocław

DENIQUE, CH Pasaż Grunwaldzki, Pl. Grunwaldzki 22, Wrocław

ROKOKO, ul. Zamoyskiego 43, Warszawa

ART HAIRDESIGN, ul. Burakowska 5/7, Warszawa

SALON FRYZJERSKI, ul. Batorego 79D, Zielona Góra

TRENDY HAIR FASHION, ul. Starowiślna 47, Kraków

TRENDY HAIR FASHION, ul. Karmelicka 33, Kraków

PIOTR JESIONKIEWICZ, ul. Emilii Plater 9/11, 00-669 Warszawa

PIOTR JESIONKIEWICZ, ul. Sapierzyńska 8, Warszawa

ANGEL'S TOUCH, ul. Prudnicka 3/7U, 48-304 Nysa

U JUSTYNY, ul. Widna 9, Grzybno, 83-300 Kartuzy

SZALONE NOŻYCZKI, ul. 1-ego Maja 21, Zgierz

PIOTR HULL, Wilcza 18/1, 00-532 Warszawa

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Dziś pierwszy z cyklu pakiet Must Have dla Was. Co królować będzie w tym...
O tym, że w tym sezonie stawiamy na kolor karmelowy piszą wszyscy znawcy...
Typ Królewny Śnieżki, czyli bardzo jasna cera, ciemna oprawa oczu, ciemne...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...