Podziel sie!

prezentyGrudzień to czas prezentów. A Ty masz już pomysły czy dopiero ich szukasz? Podpowiadamy i szukamy!

Nie cierpię grudniowych kolejek w sklepach i przepychanek w kasie, dlatego często szukam prezentów dużo wcześniej. Inspiracją jest dla mnie Pakamera, w której zawsze można znaleźć ciekawe propozycje dla każdego. Szczególnie cenię oryginalność, unikatowość i pragmatyzm, dlatego szukam właśnie takich prezentów, które pasują do osobowości i zainteresowań najbliższych.

Z przesłaniem ciepła

Szaliki, kominy, ciepłe nauszniki to ciekawe propozycje dla prawdziwych zmarzluchów! Zima w tym roku ma być sroga, dlatego takie dodatki z pewnością się przydadzą. Propozycji szalików, czapek, rękawic i kominów jest sporo, dlatego wybierając kierujmy się gustem i stylem obdarowywanego. Warto postawić na wełniane i wygodne produkty, które rozgrzeją każdego w mroźne dni. 

Świąteczne gadżety

Mikołajki to idealna pora na świąteczne gadżety. Ładny stroik, kubek, podstawki pod kubek to pomysły dla tych, którzy kochają design i domowy klimat. Takie prezenty może nie cieszą przez całą zimę, ale okazują się całkiem przydatne podczas dekorowania domu do Świąt. Sprawdzą się dla osób, które kochają wnętrza i mają artystyczną duszę.

Francja - elegancja!

Dla wielbicieli mody proponujemy elegancką biżuterię i szlachetne dodatki. Wszystko zależy od budżetu i gustu. Małe drobiazgi lub klasyczne prezenty w postaci zegarka czy kopertówki - to propozycja dla prawdziwych fashionistów, którzy uwielbiają oryginalne i designerskie dodatki. Czasem warto podejść do prezentu z przymrużeniem oka.

Judyta Kruk

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Potrzebujesz wyciszenia, relaksu i zastrzyku energii? Wybierz się na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...