Podziel sie!

home youModa nie dotyczy tylko ubrań. Choinka też może być modna! Zobacz kolekcje z tego roku i zainspiruj się.

W tym roku modne są srebro, złoto i czerwień. Ptaki, anioły i dekoracje przypominające pocztówki z podróży na Dalekim Wschodzie to tylko niektóre z licznych propozycji. Misterne ozdoby choinkowe ciekawią wzornictwem, ale przede wszystkim kolorem. Niektóre wyglądają zwyczajnie, ale w blasku lampek choinkowych nabierają wyjątkowego charakteru. Zwykle w rodzinnym domu mamy setki ozdób, które wiążą się z kolejnymi wspomnieniami i budują tradycję rodzinną. Czasami są to orzechy pomalowane na złoto, czasami własnoręcznie upieczone pierniczki albo wysuszone plasterki owoców. Taka choinka wygląda naturalnie i pięknie pachnie.

Niektórzy stawiają na ozdoby ręcznie wykonane z papieru lub kordonki. Takie dekoracje wymagają kilku par rąk i większej wprawy. Dlatego warto przyjrzeć się tegorocznym gotowym propozycjom, bo mogą wzbogacić nasz dotychczasowy wystrój lub podkreślić styl drzewka. Przy wyborze pamiętajcie, że ciężkie ozdoby kiepsko sprawdzają się na prawdziwych choinkach. Jeśli planujecie zakup żywego drzewka, lepiej postawić na lekkie bombki! Mała choinka wygląda lepiej z mniejszymi ozdobami. Na dużym drzewku można zawiesić wielkie bombki i stopniować je sposobem: im większe bombki, tym niżej należy je powiesić. Wtedy najmniejsze i misterne ozdoby wieszamy bliżej czubka. Sztuczna choinka przeżyje wszystkie ozdoby, także tu można zaszaleć z przepychem i wielkością. Zobacz propozycje ze sklepów i zainspiruj się. Pamiętaj, że wspólne ubieranie choinki to może być naprawdę świetna zabawa! 

Judyta Kruk

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czyli w modzie wszystko jest dozwolone.
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.