Po Pracy

AdobeStock 80510695

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój związek. Co tak naprawdę przyczynia się do rozwodów i rozstań? 

 
fhvktkpTURBXy8xMDA0Njk3YzY5Y2NmZjJmMTE3Y2MyYmQ5M2M1OGFkYi5qcGeSlQMAzJrNAfPNARiTBc0DIM0Bwg

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze życie o 180 stopni. Rozwód, choroba, strata bliskiej osoby albo zdrada.

 
Fotolia 107080155_S

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od dziecka rodzice uczą nas, że bez pracy w życiu nic nie osiągniemy. I tak mijają lata,  pracujemy ciężko w szkole, potem na studiach zaczynamy pracę zawodową i co? I chwilę po 30. urodzinach pytamy znajomych: "To można robić coś po pracy?"

 
Fotolia 72680704_S

Budzę się, któregoś dnia moja skóra na nogach jest sucha i cała w krostkach... Spotkało Cię to kiedyś? Zobacz, co doradził dermatolog.

 
Fotolia 84828747_S

Każdy z nas cieszy się z urlopu. Możemy się wtedy odizolować od pracy, nabrać dystansu do wykonywanych obowiązków i odpocząć. Im dłuższy urlop, tym powrót do pracy jest trudniejszy. Jak przetrwać powrót do pracy?

 
plazowanie 510x_copy

Leżaczek, słońce i dobra książka - to wakacyjne marzenie wielu z nas. Jak czerpać witaminę D bez szkody dla naszej skóry? 

 
XTreme Pfleiderer_1

Stres, pośpiech, setki bodźców - zapachów, kolorów i migających świateł, spraw do załatwienia na już... Żyjąc coraz szybciej, coraz częściej stawiamy na rozwiązania, które wprowadzają do naszej codzienności spokój i równowagę. Pozwalają odpocząć. Odpowiedzią na tę potrzebę, jest cieszący się rosnącą popularnością "matowy trend" w aranżacji wnętrz. Doskonale wpisują się w niego nowe struktury Pfleiderer głęboki mat XTreme Mat (XM) i Semi Mat (SM).

 
Fotolia 80372027_XS

Dziś podróż w nawet najbardziej odległe zakątki świata nie kosztuje dużo. Wystarczy śledzić odpowiednie strony, by znaleźć najtańsze loty i rezerwować je w odpowiednim czasie.

 

Strona 1 z 33

<< pierwsza < poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna strona > ostatnia >>

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jakie konsekwencje przynosi brak zimy? Co z przemysłem odzieżowym?
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...