Podziel sie!

Sabina Derda prezentuje sensual danceIlość nowych zajęć w klubach fitness i szkołach tańca może przerażać. Nawet najbardziej wprawieni mogą się pogubić, dlatego pokazujemy wam jak wyglądają i na czym polegają określone formy. Dziś w programie sensual dance.

Sensual dance to zajęcia dla kobiet, które chcą nabyć pewności siebie i gracji. Wiele z nas zwyczajnie nie umie się poruszać, a taka forma zajęć uczy gracji i zmysłowego poruszania. Takie zajęcia pozwalają się odprężyć, zadbać o kondycję fizyczną i wygląd, a także nauczyć się być sexy. Sensual dance jest połączeniem kilku form tańca, co pozwala na naukę ciekawej choreografii. Jeśli chcesz mieć zgrabną, zmysłową sylwetkę i nabrać lekkości, to sensual dance jest dla ciebie. W zajęciach mogą uczestniczyć panie w każdym wieku. Głównym celem jest nabranie pewności siebie, gibkości oraz nauka zmysłowych i kocich ruchów. Zajęcia są prowadzone w różny sposób. Czasami w obuwiu sportowym, a czasami w butach na obcasach. Ogromną zaletą tych zajęć jest możliwość wykorzystania tych zajęć poza salą treningową. Zobacz film, w którym Sabina Derda z Salonu Sofa Chillout pokazuje jak wyglądają takie zajęcia.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Cera dojrzała potrzebuje szczególnej opieki. Czy wiesz jak o nią...
Nie daj się jesienno-zimowym szarugom i zadbaj o swoją formę równie...
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Choć dres stał się niemal symbolem niektórych grup społecznych lub miast,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...