Podziel sie!

spalanie__tluszczuBaby, makowce, sałatki i wędliny "pochłonięte" na Wielkanoc przyniosły większości z nas dodatkowe kilogramy. Trenerzy z clubu Pure Fitness Renoma podpowiadają jak walczyć z tkanką tłuszczową.

O tym, że trudno zbić tkankę tłuszczową wie niemal każda z nas. Eksperci mówią jednym głosem, że nie wolno stosować szybkich drastycznych diet, bo grozi to efektem jojo i poważnymi ubytkami dla organizmu. Dlatego już dziś warto skupić się na intensywnych ćwiczeniach. Tylko długotrwały i systematyczny trening pozwoli zbić nadmiar niechcianego tłuszczu, a w połączeniu z dobrą i zdrową dietą może przynieść długotrwałe efekty. Najwięcej tkanki tłuszczowej gromadzi się u kobiet na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach. Marek Purczyński z klubu Pure Fitness Renoma we Wrocławiu pokazuje ćwiczenia, które najskuteczniej pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej. Obejrzyj nasz film i ćwicz razem z nami!

Danuta Studencka-Derkacz

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W tym sezonie, w modzie, obok soczystych barw - pomarańczowego, zielonego...
Mają różne nazwy: cichobiegi, tenisówki, szmaciaki, trampki - jak kto...
Często obdarowujesz innych kwiatami, a może robisz to niewłaściwie?...
L'Oréal Paris został partnerem strategicznym oraz kreatorem makijażu i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.