Podziel sie!

cip mac-cosmeticsMAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków została stworzona w Toronto w 1985 roku i w chwili obecnej stanowi część grupy firm związanych z Estee Lauder Companies, Inc.

Firma zdobyła swoją dobrą reputację głównie przez tradycję przekazywania sobie wiadomości w środowisku artystów makijażu, modelek, fotografów i dziennikarzy na całym świecie. Przedstawiciele każdej grupy wiekowej i każdej kultury łatwo identyfikują się z marką MAC poprzez miłość do piękna, sztukę dekoracji oraz własnej ekspresji, realizację siebie oraz pełną pasji sztukę makijażu. Dzieje się tak, ponieważ kultura MAC jest manifestowana na wiele sposobów: w artystycznych wizjach utalentowanych artystów, członków MAC pro team; w profesjonalnej jakości i wspaniałych odcieniach i fakturach produktów; w wizerunku, jaki MAC tworzy na międzynarodowych wybiegach; oraz w sklepach i produktach MAC. Każdego dnia, od swoich początków, MAC stara się wychwycić uwagę trendsetterów swoimi 400 lokalizacjami w ponad 50 krajach na całym świecie.

Marki Kosmetyczne

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

O tym, jak się dobrze ubrać, ale się nie przebrać oraz o tym, jak znaleźć...
Wiosna to typ delikatnej urody o włosach blond, jasnej karnacji i...
Typ Królewny Śnieżki, czyli bardzo jasna cera, ciemna oprawa oczu, ciemne...
Pisaliśmy już dla Was o tym, jakie kolory i jakie makijaże pasują...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...