Podziel sie!

mezoterapiaMarzysz o pięknej, gładkiej i zdrowej skórze? Najwyższy czas poznać tajniki nowoczesnych zabiegów kosmetycznych!

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg naprawczy dla skóry, który polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka warstwa po warstwie. Do jego zalet zalicza się oczyszczanie naskórka, ale także pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za nawilżenie i elastyczność. Kosmetyczka usuwa warstwę rogową, dzięki czemu skóra staje się bardziej chłonna. W dużym stopniu wzrasta przenikalność koktajlu substancji aktywnych zastosowanych w kolejnej części kuracji – mezoterapii bezigłowej. Nie należy się bać tego zabiegu, gdyż jest on bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny.

Mezoterapia Sensitive

Mezoterapia bezigłowa łączy działanie fali ultradźwiękowej i impulsu elektroterapeutycznego. Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych zawartych w odpowiednio skomponowanych preparatach kosmetycznych – koktajlach zabiegowych – aż do skóry właściwej. Mechanizm tego zabiegu opiera się na zjawisku elektroporacji, czyli procesu zachodzącego w skórze wskutek wysokonapięciowych pól elektrycznych, pod wpływem których zmienia się struktura błony komórkowej. Następują odwracalne zmiany pozwalające na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Maleńkie kropelki płynu zostają zatrzymane w mikrofałdach błony komórkowej, a płynna zawartość małych pęcherzyków przenika powoli do cytoplazmy komórki. Pęcherzyki stopniowo się zmniejszają i zanikają. Zaletą tego zabiegu jest to, że koktajl kosmetyczny działa nawet do 48 godzin po zakończeniu terapii. Jeśli masz skórę z niedoskonałościami, wrażliwą, zarumienioną lub naczynkową, mezoterapia jest warta szczególnego polecenia, a połączenie obu kuracji naprawczych daje spektakularne efekty. Ceny tych dwóch zabiegów wahają się od 190 do 225 zł, a czas ich wykonania to 60 min.

Roksana Chrzanowska

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Oto jest pytanie. Pewnie wiele z Was zastanawia się nad żurkową strategią....
Pełne kolorów, masywne i z charakterem - takie będą buty tej jesieni....
Kamizelka kojarzy nam się zwykle z tą ratunkową lub kuloodporną. Tymczasem...
Była kobietą sukcesu, wielką ikoną mody, jednym z symboli XX w. Marka...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.