Kosmetolodzy

alt

Z kosmetyką związana jest od 1998 roku, wtedy skończyła pierwsze szkolenie ze stylizacji paznokci. Poszła za ciosem i ukończyła studia z tytułem kosmetologa. Wizażu uczyła się pod okiem Jolanty Wagner. Jest profesjonalistką w każdym calu. Zobacz jak odpowiedziała na nasze pytania.

 
ania_dabrowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Ekspert od aromaterapii. Ekspert działów kosmetycznych kilku gazet, kilkakrotnie gościła w 2 programie TVP, ekspert kampanii „Dbam o siebie, Piję wodę", dwukrotnie prowadziła seminarium w ramach targów branżowych Beauty Forum. Zobaczcie co radzi!

 
malgorzata_pasiewicz

Prowadzi salon "Pokusa" we Wrocławiu. Stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ma ogromne wyczucie estetyczne, o czym mogą świadczyć obrazy, jakie maluje. 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.