Podziel sie!

Zofia GluzinskaProfesjonalna makijażystka i charakteryzatorka. Okazjonalnie stylistka fryzur i postaci. - Każda kobieta powinna mieć świadomość, że dobrze dobrany i wykonany makijaż podkreśla walory każdej urody - mówi Zofia Gluzińska.

Po uzyskaniu tytułu licencjata na Wydziale Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2002 roku, postanowiła spełnić swoje marzenia. Wyjechała na dwa lata do Warszawy, by zająć się tym, co od zawsze ją pasjonowało - czyli kreowaniem postaci. Wybrała dwuletnie Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno - Filmowych, które ukończyła z dyplomem plastyka technik scenograficznych o specjalizacji charakteryzacja i perukarstwo. Od tego czasu łączy pasję z pracą.

Ma bogate doświadczenie w pracy zarówno z indywidualnymi klientkami i klientami, jak i z firmami producenckimi oraz agencjami modelek, reklamowymi i fotograficznymi. Wykonała wiele makijaży okolicznościowych (ślubnych, wieczorowych, dziennych, biznesowych, korekcyjnych i innych) oraz charakteryzacji i stylizacji postaci.

Przez rok pracowała jako make-up artist dla marki MAC Cosmetics.

Jako charakteryzatorka współpracowała min. przy serialu „ Biuro Kryminalne", filmie „Bezmiar Sprawiedliwości", w Teatrze Roma w Warszawie przy musicalu „Koty", Teatrze Lalek i Teatrze Polskim we Wrocławiu oraz przy teledyskach i filmach niezależnych. Prowadzi swój dział „metamorfozy grozy" w czasopiśmie „Lśnienie".

Jako wizażystka pracuje przy sesjach fotograficznych mody, beauty, biznesowych, kampaniach reklamowych, pokazach mody, targach i tzw. eventach firmowych. Prowadzi zarówno indywidualne lekcje makijażu jak i szkolenia wizerunkowe dla kobiet. Stale poszukuje nowych wyzwań i w nich realizuje swoja życiową pasję.

Jest autorką książki i większości instruktażowych makijaży do projektu SZTUKA MAKIJAŻU. 3 częściowego wydawnictwa obejmującego książki z makijażem: codziennym, wieczorowym i ślubnym wraz z filmowym instruktażem jak krok po kroku wykonać prezentowane na nich makijaże.

Dobry makijaż to makijaż idealnie dopasowany do Ciebie -Twojej urody i jej kolorytu, ale także do Twojego charakteru i osobowości. Powinien być dostosowany także do okoliczności, w których będziesz go prezentowała - nie zapominaj o tym!

Największe makijażowe grzechy Polek to czarna kreska dookoła oczu - bez względu na wiek kobiet, kształt oka i okoliczności, a najczęściej całkowity brak makijażu lub przesada w jego stosowaniu.

Szminka, bez której nie mogę pracować zdecydowanie czerwień - dodaje szyku:)

Każda kobieta powinna mieć świadomość że dobrze dobrany i wykonany makijaż podkreśla walory każdej urody!

Cechy doskonałego pędzla to: Doskonały pędzel to produkt dość ekskluzywny, bo tu jakość idzie w parze z ceną! Musi mieć idealnie dopasowane do funkcji naturalne włosie i odpowiednią, dość długą rączkę.

Każda kobieta powinna wiedzieć, że idealnie dobrany podkład/puder to połowa sukcesu w makijażu.

Dobry podkład jest dobry, gdy idealnie dopasujesz go do kolorytu i rodzaju cery. Pamiętaj, że z wiekiem Twoja cera się ona zmienia, a jej kolor jest jaśniejszy zimą i wiosną, a ciemniejszy latem i jesienią,

Kolor cieni bez którego nie mogę się obejść naturalny beż - wyrównuje kolor powiek i wieńczy makijaż oczu. Paleta naturalnych kolorów ziemi do modelowania + niezmiennie od lat czerń - do wieczorowych makijaży.

Unikaj jak ognia bylejakości w makijażu - dotyczy to zarówno jego wykonania, jak i użytych kosmetyków.

W moim kuferku znajdziesz profesjonalne, sprawdzone kosmetyki, głownie firmy Mac, ale także innych marek selektywnych oraz produkty do charakteryzacji.

Złota myśl dla kobiet: Piękno tkwi w każdej z nas, odważmy się je eksponować!

Znajdziesz mnie: www.sztuka-makijazu.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...